#2015-12-28 02:46:58 

industrial

Użytkownik

Dzień dobry. Pracuję w domu i postanowiłem urządzić sobie wreszcie porządne, eleganckie biuro, w którym mógłbym od czasu do czasu przyjmować klientów. W wyborze mebli pomogła mi małżonka, natomiast żadne z nas nie ma pomysłu na to, jakie zakupić lampy. Pomieszczenie nie jest małe, ale nie można go też nazwać przestronnym, dlatego raczej odpadają wszelkiego rodzaju żyrandole – raz, że wyglądałoby to w mojej ocenie mało profesjonalnie, a dwa, że trochę zmniejszałoby optycznie powierzchnię (mój gabinet nie jest szczególnie wysoki). Wszelkie udziwnienia również odpadają na starcie. Myślałem o czymś klasycznym i koniecznie nierzucającym się w oczy, a przy tym dającym naprawdę dobre oświetlenie (papiery itd., nie wszystko da się zrobić na komputerze). W razie czego, byłbym wdzięczny za linki, preferuję zakupy internetowe. Z góry dziękuję za poświęcony czas i wszelkie propozycje.
#2015-12-28 05:26:02 

prawdomówny

Użytkownik

Skoro sam nie jesteś do końca pewny, czego chcesz, to niestety nikt ci nie poda rozwiązania na talerzu, najlepiej przejrzeć po prostu ileśtam ofert i wyrobić sobie przekonanie co do oczekiwań, jak ten gabinet ma ostatecznie wyglądać. Gdzieś w innym temacie widziałem, że ktoś polecał ten sklep: mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-biura%2C-ciagu-komunikacyjnego/266 (podaję od razu linka do oświetlenia biurowego, uczynny jestem, heh). Z tego, co widziałem, tam jest aż 100 stron do przejrzenia, także coś pewnie byś wybrał :) zwróć też uwagę na plafony (a co tam, proszę bardzo xD mariner-lampy.pl/pl/c/Plafony-nowoczesne/129), bo takie „talerzowe” lampy chyba najmniej przyciągają uwagę, a ogólnie tworzą taki fajny, profesjonalny nastrój, no i są nowoczesne (jeśli ci na tym zależy, nie wszyscy lubią nowoczesny styl).
#2015-12-28 06:52:22 

AndromedaX

Użytkownik

Pomyśl nad zainstalowaniem sobie lampek na szynie, to się chyba profesjonalnie nazywa oświetleniem szynowym. Mam coś takiego w garderobie, pokój wygląda dzięki temu jak w takim prestiżowym butiku, hehe :D myślę, że to by wyszło całkiem ładnie, jakbyś w takim ciągu nad biurkiem je powiesił, nie muszą przecież być nisko, a przy odpowiednich żarówkach światło by dawały mocne.
#2015-12-28 09:50:08 

joanna

Użytkownik

też mi się marzy własna garderoba :( ostatnio byłam u siostry (młodszej, dopiero co się urządziła), pomagałam jej wybrać coś, co dobrze by oświetlało lustro no i oczywiście osobę stojącą przed nim. Ona też ma tam na dwóch szynach przewieszonych kilka lampek. Zazdrość bardzo :(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015