#2016-02-03 01:29:52 

Agata Wielocha

Użytkownik

Cześć. Zadam teraz kontrowersyjne pytanie :P Co myślicie o połączeniu prostych białych mebli z czymś w stylu prowansalskim?
#2016-02-03 04:00:01 

joanna

Użytkownik

Musiałabyś nam przesłać kilka fotek i inspiracji żebyśmy mogli zobaczyć o co ci chodzi ;) Bo tak szczerze to na przykład tutaj masz fajną stronę blackcatdesign.com.pl/styl-skandynawski, i te meble, zaliczają się i do stylu prowansalskiego i są też proste i białe ;) Chodzi mi o to ze nie zawsze te style są az tak rozne, wiec nie wiem gdzie tu kontrowersja?
#2016-02-03 05:31:28 

mazurek

Użytkownik

Zgadzam się z poprzedniczką. Po pierwsze daj jakieś foto, potem będziemy mogli ocenić czy to co chcesz zrobić ma według nas sens :P
#2016-02-03 07:59:05 

Agata Wielocha

Użytkownik

Zaraz poszukam czegoś co będzie dobrze obrazowało to o co mi chodzi. A tak w ogóle to fajna strona, dzięki. Nie jestem tez pewna czy dobrze sobie wyobrazam ze to co chce polaczyc to styl prowansalski :P mój błąd, doczytam i doedukuję się.
#2016-02-03 10:06:31 

joanna

Użytkownik

Spokojnie my tu nie oceniamy ani cię nie karcimy ;) chcemy żebyś nam powiedziała o co ci chodzi i wtedy ci pomożemy :) Teraz masz takie mozliwosci, ze jak dobierzesz odpowiednie dodatki, pobawisz się kolorem scian albo jeszcze pasek tapety albo coś innego i możesz połączyc takie rzeczy, o których się nie śniło wcześniej nikomu innemu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015