#2016-03-18 05:34:51 

dziwna

Użytkownik

Zastanawiam się, jak często wymieniacie stare laptopy na nowe? Co roku, co trzy lata, a może jeszcze rzadziej?
#2016-03-18 08:03:03 

Robert Damaziak

Użytkownik

Jak kupisz dobrego laptopa, na przykład Della Inspirona to przecież nie musisz go po roku wymieniać na nowego, bo jaki w tym sens. Tym bardziej jeśli kupisz coś droższego, chociażby 14 calowego ZBooka HP z ekranem dotykowym. Kogo stać, żeby co roku wymieniać tak drogi sprzęt na nowy. Ja średnio komputery wymieniam co kilka lat. Jak podzespoły zdążą się zestarzeć albo jak komputer odmówi posłuszeństwa.
#2016-03-18 09:22:01 

musztarda

Użytkownik

Mój optymalny czas eksploatacji notebooka to jakieś 4-5 lat. Watpię, żeby większość ludzi zmieniała komputery co 1-2 lata. J teraz zastanawiam się właśnie nad nowym Dell Latitude E5440. Cena jest atrakcyjna, a laptop jest wyposazony w kolejną generacje procesora, wiec chyba warto. Jak szukasz czegos konkretnego to w serwisie mct-sklep.pl znajdziesz markowe laptopy w każdym przedziale cenowym.
#2016-03-18 10:52:03 

prawdomówny

Użytkownik

Ja laptopa zmieniam tylko wtedy, gdy stary się zepsuje. Do grania używam konsoli, a do pracy wystarczy dobrej jakości sprzęt, ale bez przesady. Według mnie optymalny wybór to coś takiego mct-sklep.pl/precision-m2800-c4627.html , choć obecnie korzystam ze starszej generacji laptopa, jeszcze z procesorem Core i3. Mój następy laptop to właśnie będzie i5 albo i7.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015