#2016-04-26 04:47:30 

Robert Damaziak

Użytkownik

Cześć, muszę przytwierdzić drewniane elementy do betonu i niedawno usłyszałem o czymś takim jak gwoździe, które pozwolą mi na wykonanie tej pracy. Czy to jakaś pomyłka? Czy ja coś źle usłyszałem? Czy macie coś takiego u siebie?
#2016-04-26 05:15:06 

ScReAmEr

Użytkownik

To oczywiście zależy od tego co chcesz przytwierdzić ale ja z powodzeniem używam gwoździ do betonu, które mają wysoką wartość współczynnika na wyrywanie. Ponadto są twarde i jednocześnie elastyczne co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Jeśli jednak montujesz cięższe elementy polecam inną trwalszą metodę przy użyciu solidnego wiertła do betonu dzięki czemu twoja konstrukcja będzie solidniejsza i bezpieczniejsza.
#2016-04-26 07:00:51 

Robert Damaziak

Użytkownik

Nie, spokojnie będę montował miękkie drewno do betonu, ale przydałaby mi się precyzyjna wyrzynarka – na co powinienem zwrócić uwagę przy jej wyborze?
#2016-04-26 08:57:03 

prawdomówny

Użytkownik

na pewno to do jakich tworzyw będziesz ją używał, w jakim typie uchwytu będzie dla ciebie najwygodniejsza oraz warto zwrócić uwagę na maksymalną głębokość cięcia. Spece zwrócą tez uwagę na liczbe skoków na minute od której zależy szybkość cięcia, dlatego im większa ta liczba tym lepiej. Ja patrzę również przy wyborze takich sprzętów na dodatkowe funkcje, np. moja wyrzynarka zdmuchuje od razu był który się wytwarza w procesie cięcia i ma kilkustopniową regulację kąta natarcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015