#2016-05-31 06:32:57 

Robert Damaziak

Użytkownik

Czeeeeeeeść. Sprawa jest. Planuje kupno nowego roweru. Jak do tej pory żaden dostępny w moich lokalnych sklepach , które odwiedziłęm nie podoabł mi się. No i nie weim co teraz mam robić. Bo sezon na rower już dawno się zaczał, a ja taki bez roweru i na dodatek taka ze mnie ciapa, że się zdecydować nie mogę. Macie może jakieś typy, ulubione marki, modele, typy rowerów, które możecie na pewno polecić i wiecie, że się świetnie sprawdzają? Czekam z niecierpliwością na wszelki wasze wypodziedzi.
#2016-05-31 08:20:10 

industrial

Użytkownik

Kolego, a jakiego dokałdnie roweru potrzebujesz? Bo sam pewnie doskonale wiesz już, że na rynku są róne typy rowerów przeznaczone do różnych rodzajów jazd. Co Ciebie najbardziej interesuje?
#2016-05-31 08:40:36 

Robert Damaziak

Użytkownik

A wiesz, ja sobie jeżdżę na takie o wycieczki zwykłe bardzo często. Raczej po miescie niż w terenie, więc to nie musi być jakiś taki super wymagający rower na trudne warunki. Ważne, żeby ładny był i wytrzymały. :P
#2016-05-31 09:12:43 

industrial

Użytkownik

Hmm… No tak. No to może w takim razie zainteresują Cię rowery cruiser ? One się akurat pięknie prezentują, do jazdy po mieście nadają się idealnie, no i przede wszystkim są wytrzymałe, możesz polegać na tym rowerze, że nic się nie stanie. Co myślisz?
#2016-05-31 10:25:51 

Robert Damaziak

Użytkownik

No nie powiem. Ten rower widziałem kilka razy w swoim mieście i rzeczywiście muszę powiedzieć, ze one wyglądają naprawdę świetnie i zawsze o takim rowerze marzyłem. Ale może jeszcze się zastanawie, bo widze ze to dość duży wydatek. A z innej beczki, to znasz może jakiś serwis rowerowy?
#2016-05-31 11:09:45 

industrial

Użytkownik

Serwis… Tak, znam. Tutaj na stronie supersportowy.pl/content/8-serwis-i-naprawa-rowerow znajdziesz informacje o jednym z najlepszych serwisów, jakie istnieją w mieście. ;) Polecam się samemu przekonać, a od razu zobaczysz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015