#2016-06-24 07:45:30 

AndromedaX

Użytkownik

Dzień dobry. od jakiegoś czasu dostrzegam w lewej piersi dziwne zgrubienia. Jestem osobą ogólnie panikującą. Wszystko co inne mnie przeraża. Nie wiem co teraz powinnam zrobić. Czy udać się do lekarza pierwszego kontaktu czy do ginekologa. Moglibyście coś polecić w moim beznadziejnym przypadku niewiedzy? Z góry dziękuję.
#2016-06-24 08:31:34 

happy_witch

Użytkownik

Witaj. Jak na moje oko musisz iść się zbadać. Bez tego ani rusz. Przyda ci się z pewnością USG piersi w Krakowie, tu się udaj, znajdziesz kilka dobrych klinik prywatnych, gdzie takie badanie ci zrobią od ręki. Nie bój się, może to jakaś niewielka zmiana, którą można jakoś nieinwazyjnie usunąć, np. laserem. Najgorsze to przestraszyć się, zwłaszcza gdy zostaje się samemu z myślami. Nie ma, co panikować, trzeba tylko się nastawić i przemóc.

#2016-06-24 10:59:20 

prawdomówny

Użytkownik

Witam panie. Ja z kolei poszukuję lekarza z dziedziny neurologii z Krakowa. Czy moglibyście coś polecić. Przepraszam, że się podczepiam, ale też szukam porady. Mam niepokojące objawy i muszę to sprawdzić. Nie chcę czekać w kolejce. Proszę o poradę.
#2016-06-24 11:53:28 

dziwna

Użytkownik

Witam wszystkich. Powinniście ogólnie zgłosić się do kliniki nzoz Revita. To prywatny ośrodek, gdzie przyjmuje wielu lekarzy specjalistów. Wykonują badania usg, bo sama korzystałam. Miałam robione badanie usg żył.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015