#2016-08-03 22:17:35 

wieczna_panna

Użytkownik

Cześć. Postanowiliśmy z moim narzeczonym, że wreszcie nadszedł ten czas, kiedy chcemy wziąsć ślub. Troche nam to zajęło, w narzeczeństwie nam sporo czasu minęło, ale już mieszkamy i żyjemy razem, więc pora to sfinalizować i urządzić wielką balangę. Kasy mamy trochę odłożonej, więc nam zależy na tym, żeby było wystarzałowo, odlotowo i z wszystkimi bajerami. Najlepiej w jakims w hotelu, żeby rodzina się mogła przespać, bo wszyscy z daleka będą przyjeżdżać i wracać to potem jest problem. To jak? Dacie radę coś ogarnąć ciekawego?
#2016-08-04 00:51:46 

dziwna

Użytkownik

Jasne, że damy. Niedawno ja byłam w naprawdę świetnym miejscu na weselu mojej znajomej i bawiłam się świetnie. Jest w Płocku hotel nad jeziorem, gdzie warunki właśnie na zrobienie wesela są idealne. Przepiekna okolica i przede wszystkim jest tam cicho i spokojnie. Naprawde polecam się tam wybrać choćby nawet na jeden weekend a się odrazu przekonasz, że Twoje wesele też się ma tam odbyć. Sprawa jest naprawdę wspaniała.
#2016-08-04 03:31:55 

wieczna_panna

Użytkownik

Tak to super wygląda? To fajnie, że jest tam sala na wesele w Płocku i że można z niej skorzystać. Bo obecnie sprawa wygląda tak, że wszędzie gdzie dzwonię to mi mówią,że niestety wszystko już zajęte i zarezerwowane albo, że nie będzie tylu miejsc dla moich gościu, bo jeszcze normalni klienci hotelu są. Ale chętnie się dowiem jak to wygląda tam, gdzie Ty mówisz :)
#2016-08-04 06:28:07 

dziwna

Użytkownik

No dowiedz się, dowiedz. Przy okazji jeszcze gościom możesz zrobić niespodziankę, bo na stronie hoteldebowagora.pl/spa-wellness masz jeszcze ofertę spa. No albo chociaż jak nie dla gości to dla Ciebie. W końcu będziesz panią młodą, coś Ci należy zaraz po nocy poślubnej od życia nie? :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015