#2016-08-16 07:33:25 

dziwna

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Krynica

Wiek: 21

Lato to czas keidy jest duzo słońca i w sumei wtedy najbardziej przeszkadza mi slonce. Bo nie można nawet spokojnie pracowac przy komputerze… a wiec biegam z jednego pokoju do drugiego w lazience przeciez nie będę pracowac Az taka szalona to nie jestem no i mój facet chce te rolety okienne. Czy to jest dobry pomysl? Co o tym myslicie?
#2016-08-16 08:52:30 

musztarda

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Wronki

Wiek: 38

To nie jest już kwestia estetyki, ale po prostu tego, ze wygodniej z nimi się zyje. Zreszta sama zobaczysz, ze odczujesz roznice jak będziesz miala zamontowane rolety okienne Wrocław jest miastem, gdzie wiele firm sprzedaje takei rolety i możesz sobie dobrac do okna odpowiednie żeby ci pasowalo. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Ja mam w domu rolety materiałowe i dla mnie to odpowiada, kolorystycznie pasuje do pokoju i jest gitara. A nie wiecznie się mruzyc i narzekac. To już wole jedno rozwiązanie. Poza tym często jest tak, ze jak firma oferuje rolety okienne to jeszcze zajmuje się montażem drzwi we Wrocławiu i wtedy jak np. robisz remont to masz jeden sklep a nie biegasz od jednego do drugiego bo to troche mija się z celem. A drzwi to lepiej dobrze przemyśleć bo to wybor jest na lata a nie na rok.
#2016-08-16 10:46:51 

prawdomówny

Użytkownik

Posty: 43

Skąd:

Wiek:

Jak potrzebujesz ochrony przed słońcem, to rolety okienne sa dobrym wyborem. No i jak masz ciekawskich sąsiadów co to zawsze chca wszystko wiedziec i na czas. I robia z ciebie celebry te to wtedy rolety sa jak znalazł. Nie da się temu zaprzeczyc. A na rynku znajdziesz wiele roznych rolet np. rolety elektryczne zewnętrzne. Po prostu kwestia dopasowania tego do siebie . Nie musisz mieć od razu w calym mieszkaniu rolet przeciez . To możesz z czasem zrobic i już .
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015