#2016-09-01 02:21:53 

ScReAmEr

Użytkownik

Cześć wam wszystkim. Uznałem, że dobrze jest założyć temat, który będzie nawiązywał do firm, które wypożyczają auta. Sam poszukuję takiej, aby wynająć bus. Wyjeżdżamy z rodziną, w samochód się nie zmieścimy, więc tylko busem możemy dostać się na lotnisko. Tutaj moje pytanie czy jest taka firma, która wynajęłaby samochód, najlepiej z kierowcą? Może ktoś z was miał okazję już z czegoś takiego korzystać? Będzie mi niezmiernie miło, gdyby ktoś chciał opowiedzieć o tym doświadczeniu.
#2016-09-01 03:09:16 

gibon

Użytkownik

Hej. A o czym tu niby opowiadać? Zwyczajnie dzwonisz do firmy, przedstawiasz sytuację i to co chcesz zrobić i finito. Z tego co wiem, to jest coś takiego, że można wynajmować busa w Poznaniu na dojazd do lotniska, więc nie czekaj tylko dzwoń, samo się nie zrobi.
#2016-09-01 05:03:57 

assasin

Użytkownik

racja, nie ma się tu co rozpisywać. Wpisz sobie w google wypożyczalnia samochodów lotnisko, a do tego poznań bo zdaje się, że ta miejscowość będzie najbardziej odpowiadała i znajdziesz zapewne nie jedną taką firmę. Co do doświadczeń, to hmm.. przyjeżdża po ciebie facet, pomaga ci się zapakować, jedzie na lotnisko, wysiadasz i tyle. Nie zapomnij zapłacić :D Pozdro

#2016-09-01 07:21:00 

dziwna

Użytkownik

Dzień dobry panowie. Ja w sumie też poszukuję takiej firmy, potrzebuję wynająć samochód na kilka tygodni. Dołączam się do tematu, jeśli pozwolisz założycielu. Macie namiar na coś konkretnego? Nie będę ukrywała, że ceny też mnie interesują, najlepiej żeby były niewysokie, bo zbankrutuję inaczej.
#2016-09-01 08:11:39 

industrial

Użytkownik

Siemka. Podaję namiar na sprawdzoną firmę torcar24.pl, ceny mają dobre, z resztą można samemu sobie oblekać. Fajne auta mają w porównaniu z innymi. Nie musicie dziękować, wiem, że pomogłem. Narka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015