#2016-09-07 09:09:56 

happy_witch

Użytkownik

Hej. Kobiety piszę tu chyba dzisiaj głównie do Was, bo mam mały kłopot. Sprawa polega na tym, że nie mam w ogóle ochoty na uprawianie seksu z moim mężem. No po prostu nie. I nie chodzi o to, że on mi się nie podoba czy coś, bo jest naprawdę przystojnym i dobrze zbudowanym mężczyzną, bardzo seksownym i dobrze obdarzonym, ale ja po prostu nie chcę. Nie mam ochoty. Wolę poleżeć ipogadać, poprzytulać i nic poza tym. Może ja się jakoś popsułam czy coś. Może mnie trzeba mnie po prostu jakoś wzbudzić czy coś… Pomocy :(
#2016-09-07 10:19:22 

Agata Wielocha

Użytkownik

Skąd ja to znam. No niestety libido kobiet jest jakie jest i nic na to nie poradzimy. Jak chcesz coś więcej o tym poczytać to wejdź może po prostu na stronę sexelixir.eu/libido-kobiet i zobacz, co na ten temat mówią specjaliści, a może okaże się, że coś z tego Ci pomoże. A jak nie pomoże, to przynajmniej bardziej nie zaszkodzi, więc spróbować na pewno warto :) Może akurat się uda?
#2016-09-07 12:17:45 

wieczna_panna

Użytkownik

Ja mogę też z doświadczenia powiedzieć, że działanie spanish fly jest bardzo sprawdzone i na wiele kobiet działa. Na mnie też podziałało, bo też miałam przez jakiś czas taki problem, że po prostu nie chciałam. A potem zaczęłam stosować właśnie taką muchę i jest o wiele lepiej teraz. Znowu normalnie mam ochotę i w ogóle
#2016-09-07 13:52:39 

pietruszkowa

Użytkownik

Jak chcesz to jeszcze wejdź na stronę sexelixir.eu/afrodyzjaki i zobacz jak to wygląda, jakie afrodyzjaki jeszcze możesz tam zobaczyć. No próbować warto zawsze, może rzeczywiście tylko musisz się wzbudzić i znowu będziesz chciała uprawiać seks. W każdym razie jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015