#2016-09-21 03:39:27 

industrial

Użytkownik

CZy po zamówieniu stopisk reklamowych trzeba je montować samodzielnie, czy są firmy, które kompleksowo zajmują się także ich montazem, a później rozbiórką. Na targi wysyłam raczej żeńską kadrę, która o montażu nie ma pojęcia.
#2016-09-21 03:55:54 

wieczna_panna

Użytkownik

Ja akurat poradziłabym sobie z montażem takiej konstrukcji, ale większość pań na pewno nie. Spróbuj w firmie Display Expo, która oferuje tego rodzaju usługi. Korzystają z niej moi pracodawcy i od zawsze budują nasze stoiska , robią to oczywiście profesjonalnie.
#2016-09-21 04:52:12 

AndromedaX

Użytkownik

Dokładnie tak. Mi wyprodukowali ladę na wystawę i od razu zamontowali w miejscu docelowym. Rzecz jasna trzeba określić się już na etapie przygotowania zamówienia, że taką usługą jest się zainteresowanym.
#2016-09-21 07:22:17 

ScReAmEr

Użytkownik

Można i przy składaniu zamówienia, ale można też później, bo nawet jak nie zamawiasz u nich towaru to Ci zamontują jako osobna usługa. Wszystko jest do dogadnia.
#2016-09-21 08:06:58 

Robert Damaziak

Użytkownik

Usługami dotyczącymi reklam to oni zajmują się profesjonalnie. Ja wolę zlecić montaż w taki sposób, bo wiem, że zostanie to zrobione jak należy. A moi ludzie pierwszy raz pewnie by się męczyli z tym montażem, a często nie ma na to czasu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015