#2016-09-21 08:19:41 

pietruszkowa

Użytkownik

Cześć wszystkim. Na początek zaznaczę że zupełnie nie znam się na instalacjach ze spręzonym powietrzem a chciałabym się dowiedzieć co może powodować spadki ciśnienia w instalcji ze sprężonym powietrzem. Rury zostały obejrzane i skontrolowane ale chyba nie tu powinno się szukać przyczyny. Jeśli ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć co może być powodem spadków to będę wdzięczna, pozdrawiam.
#2016-09-21 09:40:57 

false_messiah

Użytkownik

A jaką metodą sprawdzaliście? Bo wiesz że jeśli na oko bez specjalnego urządzenia to raczej cienko. Przecieki mogą być w tak trudno dostępnych miejscach jak wnętrza ścian. Nie da się wtedy stwierdzić czy wszystko jest wporządku bez profesjonalnej aparatury.
#2016-09-21 10:16:35 

Robert Damaziak

Użytkownik

Dokładnie tak jak pisze kolega. Ta firma zajmuje się analizami sieci - 7bar.pl/pl/pomiary/pomiary-wyciekow-sprezonego-powietrza.html. Po wszystkim dostajesz raport z precyzyjnym wskazaniem miejsc wycieków. Bardzo dużo do myślenia daje stosowanie odpowiedniej jednostki pomiarowej bo pokazanie straty w m3/h przemawia do wyobraźni...
#2016-09-21 11:36:45 

pietruszkowa

Użytkownik

O to chodziło, dziękuję. Chciałabym jeszcze zapytać o to czy dostanę od nich zalecenia odnośnie napraw i czy w przypadku rozbudowy mogłabym im zlecić także projekt i wykonanie instalacji?
#2016-09-21 13:54:59 

Robert Damaziak

Użytkownik

Chyba tu znajdziesz wszystko co potrzebne na ten temat: 7bar.pl/pl/instalacje/budowa-instalacji.html. Wiem na pewno że po sprawdzeniu sieci dostaniesz wytyczne jak poradzic sobie z ewentualnymi uszkodzeniami wiec nie masz sie o co martwić. Co do budowy sieci to osobiście nie korzystałem z ich usług ale znam kilka zakładów które na nich postawiły i wszystko funkcjonuje jak powinno. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że pomogłem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015