#2016-09-26 06:52:23 

AndromedaX

Użytkownik

Niedawno znalazłam coś takiego jak materace nawierzchniowe w M jak materac. Miałam w planach kupno nowego materaca do łóżka, ale trochę finansowo mnie to przerastało, pod tym względem materac nawierzchniowy jest tańszy, zastanawiam się tylko, czy to coś w ogóle daje, czy może jednak nie zainwestować w nowy.
#2016-09-26 08:46:17 

happy_witch

Użytkownik

Jeśli stary nie jest zniszczony to moim zdaniem to dobry pomysł. Możesz spróbować z materacem Hevea. Niektóre z tych materacy tak zwanych nawierzchniowych mają taką samą grubość jak te zwyczajne, no i to prawda, że są w niższej cenie, więc myślę, że warto. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest ten, który masz, żebyś nie musiała potem po kilku miesiącach kupować jeszcze jednego.
#2016-09-26 11:16:50 

pietruszkowa

Użytkownik

Ja tak zrobiłam, to znaczy kupiłam materac nawierzchniowy i przyczepiłam do starego, który był już dla mnie trochę za twardy. Kiedyś nie lubiłam za miękkich, ale ostatnio mi się odmieniło. Ponieważ tamten był jeszcze w całkiem dobrym stanie, w ogóle nie zniszczony, szkoda mi było go wyrzucać. Generalnie ta opcja sie sprawdziła. Śpi się bardzo wygodnie i nie wydałam tyle pieniędzy, ile by poszło na nowy, gruby materac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015