#2016-10-03 06:35:26 

dziwna

Użytkownik

Hej Kochani! Prowadzę niewielki sklepik odzieżowy i pomyślałam, że przydałaby się nowa renowacja. Wiecie… nowe wielkie otwarcie, nowy image, nowa kolekcja i inne takie chwytliwe hasła :) Generalnie mam jż wybrane kolory farb, fototapetę i nawet nalepki na ściany! Ale nie wiem, skąd wziąć jakieś dobre akcesoria i generalnie meble do sklepu. Tak, żeby to nie straszyło klientów, tylko raczej zachęcało do tego, by weszli dalej i coś kupili.
#2016-10-03 07:15:40 

mazurek

Użytkownik

Cześć koleżanko! Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiejś dobrej hurtowni z meblami sklepowymi. Sam spędziłem sporo czasu na poszukiwaniu takiego sklepu. W końcu udalo mi się gdzieś w innym województwie dorwać taki sklep, najgorsze jest to, że transport własny musiałem załatwiać, ale przynajmniej sprzęt nienajgorszy.
#2016-10-03 08:25:18 

dziwna

Użytkownik

yyy… nie, chyba nie skorzystam, wybacz :P
#2016-10-03 09:28:17 

star_peace

Użytkownik

Ewidentnie źle trafiłeś stary :D Internet jest zawsze skarbnicą wiedzy! Mogłeś się wcześniej odezwać, to bym Ci polecił byś wszedł na stronę sklepikaria.pl/. A tak to teraz mogę poradzić tę hurtownię koleżance. To prawdziwi profesjonaliści i możesz na nich liczyc. Mają szeroki asortyment najróżniejszych mebi i akcesoriów do sklepu i na pewno znajdziesz tam wszystko, czego będziesz potrzebowała.
#2016-10-03 11:22:28 

dziwna

Użytkownik

A znajdę tam jakieś kasy? Bo do tej pory miałam wiecie… taką jeszcze prawie jak za prlu kasę i czasem to była masakra. Choć muszę przyznać, choera się trzymała długo :) No ale i na nią przychodzi kres.
#2016-10-03 12:06:56 

star_peace

Użytkownik

Wiem, że na pewno mają tam całe stanowiska, ale możesz poszukać, podejrzewam, że takie kasy też powinni mieć :).
#2016-10-03 12:58:30 

dziwna

Użytkownik

Ojej, dzięki Ci straszne kolego za pomoc, inaczej bym się błąkała jak we mgle :) Pzodrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015