#2016-10-04 02:09:48 

dziwna

Użytkownik

nie jestem specjalnie zorientowana w tym temacie, ale bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś nowego. Powiedzcie mi… tak głośno jest teraz wszędzie o wydrukach przestrzennych, mówią, że da się wydrukować niemal wszystko.ale co konkretnie? Gdzie się to przydaje?:)
#2016-10-04 02:26:23 

ScReAmEr

Użytkownik

wiesz co, jak wejdziesz na stronę 3d phoenix pl to w jednej z zakładek możesz o tym trochę poczytać. Na przykład zastosowanie wydruków 3d w medycynie daje fantastyczne możliwości. Można wykonywać protezy albo takie superdokładne modele do prowadzenia ćwiczeń. I jest też inżynieria odwrotna – generalnie w nauce 3d jest naprawdę genialne.:)
#2016-10-04 04:31:26 

joanna

Użytkownik

dokładnie… myśmy na medycynie mieli takie modele z drukarki 3d. i jak zaczęłam słuchać co to jest jakiś filament ninjaflex i oglądałam naprawdę niesamowicie wiarygodne części ludzkiego ciała to na początku dziwnie się czułam, ale teraz bardzo doceniam całą sprawę.:)
#2016-10-04 06:11:45 

industrial

Użytkownik

taka nowoczesna drukarka cnc w dobrej cenie jest też fajnym narzędziem hobbystycznym i artystycznym. Ale to zawsze na drugim miejscu po potrzebach nauki i medycyny.
#2016-10-04 07:43:21 

gibon

Użytkownik

my też na medycynie pracowaliśmy na takich modelach. Miałem o tym specjalny wykład i to niesamowite jak daleko mogą nas zanieść współczesne technologie. Lekarze mogliby pomagać swoim pacjentom na zupełnie nowym poziomie – ale to niestety jeszcze zawsze jest kwestią zaangażowania i finansowania przez państwo…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015