#2016-10-04 06:11:38 

Robert Damaziak

Użytkownik

Dzień doberek :) Serdecznie wszystkich witam i odrazu powiem, że tu przychodze bo właściwie to mam pytanie. Sprawa ta moja zbyt skomplikowana nie jest, ale na stronie domapak.com udało mi się znaleźć informacje na temat różnych takich papierowych toreb, na które jeszcze można nanieść nadruk, żeby przy okazji robiło to wszystko za taką ładna reklamę. Czy ktoś wie może, jak to dokładnie wygląda?
#2016-10-04 08:00:14 

prawdomówny

Użytkownik

Ale co ja wygląda? Torby? Ładnie wyglądają, duże, małe, z papieru, szare lub białe, z Twoim logo lub bez :P Zależy jakie dokładnie chcesz :D Wybór jest ogromny. A tak serio to nie wiem co więcej chcesz wiedzieć. Wchodzisz na stronę, zamawiasz, dostajesz i tyle. Po problemie, sprawa załatwiona w kilka minut i się niczym nie musisz martwić.
#2016-10-04 08:47:21 

Robert Damaziak

Użytkownik

No to świenie w sumie, czyli trochę mnie to pociesza i mam nadzieję, że i w moim przypadku tez tak łatwo pójdzie jak Ty mówisz, że to chodzi. No nic pozostaje mi tam po prostu zaglądać i patrzeć z nadzieją, że wreszcie coś tam dla siebie wybiorę. Bo swoją drogą to oni mają naprawdę niezły wybór
#2016-10-04 09:29:42 

gibon

Użytkownik

To trzeba przyznać rzeczywiście, że ten producent toreb papierowych ma tych toreb naprawę olbrzymi wybór i nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej. Jak komuś zależy na naprawdę dobrej jakości takich torbach, bo to też jest ważne, to je bez problemu dostanie właśnie w tej firmie
#2016-10-04 09:46:37 

Robert Damaziak

Użytkownik

Też właśnie mówę, że się muszę zdecydować :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015