#2016-10-10 08:43:09 

prawdomówny

Użytkownik

Cześć Wam! Mam duży kłopot.. normalnie wiem jak to się stało, ale usunąłem przypadkiem jakiś plik na dysku i okazało się, że potem w ogóle nie chciał mi komputer odpalić. Tzn nie wchodził do pulpitu ani nic. Musiałem poprosić znajomego o pomoc, który sformatował mi dysk. Ale jak się okazało, nie tylko ten na którym mam system, ale również inne dysku, bo się pomylił.. strasznie dużo ważnych rzeczy straciłem i normalnie musze je odzyskać jakoś! Bo tam nie dość, że były bardzo ważne dla mnie pamiątki, to jeszcze sporo ważnych zdjęć, filmów.. co mam teraz zrobić? Jak odzyskać dane z dysku?? Ktoś może się na zna tutaj na forum na tym?
#2016-10-10 09:03:36 

Robert Damaziak

Użytkownik

Wiesz.. takie odzyskiwanie danych z dysku najlepiej zostawić fachowcom. Bo jednak to jest bardzo skomplikowany proces i wcale tak łatwo nie odzyskać ważnych plików z dysku. Akurat trochę się na tym znam, bo też od zawsze pracuje na komputerze i bardzo wiele znam różnych programów itp. zgłoś się do fachowców, którzy będą potrafili Ci szybko pomóc. Bo inaczej to sobie możesz narobić jeszcze więcej bałaganu i nawet uszkodzić dysk, jak to zrobisz sam i nieumiejętnie!
#2016-10-10 10:58:30 

Robert Damaziak

Użytkownik

No dokładnie, ja odzyskałem pliki właśnie wtedy, gdy zgłosiłem się do dobrej firmy. Bo nie chciałem ryzykować i uszkodzić pliki itp. lepiej żeby jakiś dobry informatyk to zrobił i tyle. Bo tak jak kolega wyżej napisał, możesz jeszcze swoją niewiedzą doprowadzić do niezłych cyrków.
#2016-10-10 11:46:53 

industrial

Użytkownik

Ja polecam stronkę i ogólnie firmę datadetect.pl;) bo oni się naprawdę znają bardzo dobrze na tym i potrafią odzyskać kazde dane. Zgłosiłem się do nich niedawno ze swoim laptopem i potrafili mi szybko pomóc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015