#2016-10-17 01:54:17 

wieczna_panna

Użytkownik

cześć, w ramach swoich przygotowań slubnych własnie jestem na etapie wybierania fotografa. Przyznam się szczerze że zaskoczyło mnie to, ile osób teraz zajmuje się fotografią... I ja w łasnie w tej sprawie, bo na co mam zwrócić uwagę, żeby wybrać fotografa, z którego będe zadowolona?
#2016-10-17 02:03:38 

AndromedaX

Użytkownik

Każdy fotograf ma swój indywidualny styl, który jednym pasuje innym nie, więc każda opinia na temat kogokolwiek jest w pewnym stopniu bardzo indywidualna. Na pewno warto wcześniej uwaznie przejrzeć portfolio i zastanowić się czy takie zdjęcia będą nas radowały.
#2016-10-17 03:33:31 

bombka

Użytkownik

O widze pytanie na topie, ja mam ten sam problem. Nie powiedziałabym że po przejrzeniu portfolio mozna od razu stwierdzić że to jest to, albo nie..
#2016-10-17 06:19:39 

AndromedaX

Użytkownik

A dlaczego? Przecież efektem pracy fotografa są zdjecia, a co o nim najlepiej świadczy oprócz zdjęć?
#2016-10-17 08:19:04 

bombka

Użytkownik

Oczywiście jak najbardziej się zgadzam, że zdjęcia jako końcowy efekt pracy mogą powiedzieć bardzo duzo o umiejętnościach fotografa. Ale równie wazny jest jeszcze kontakt jaki z klientem nawiąże fotograf wesele to taka chwila, kiedy on i jego aparat towarzyszy parze młodej w zasadzie przez cały dzień, więc warto jest się zdecydować na kogoś w czyim towarzystwie będziemy się dobrze czuli :) Zatem moim zdaniem idealny fotograf to taki, który jest sympatyczny i kulturalny, oraz robi świetne zdjęcia :)
#2016-10-17 08:45:02 

Robert Damaziak

Użytkownik

O tak, zgadzam sie koleżanką w stu procentach. Pamiętam swój ślub, stres z tym związany i zamieszanie... Dlatego tym bardziej miło wspominam naszego fotografa, który był nie przesadzając aniołem. Pomagał mi, podpowiadał co robić i jak się zachować. I jeszcze z całego tego zwariowanego dnia zostawił nam pamiątkę, jaką są piękne zdjęcia ślubne z Krakowa, gdzie braliśmy ślub w rodzinnej parafii mojej żony. Nawet deszczowa pogoda go nie powstrzymała :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015