#2016-10-17 05:59:32 

mazurek

Użytkownik

Jak wam się udaje ogarnąć to wszystko? Ja od jakiegoś czasu mam firmę i przyznać muszę że nie jest łatwo to wszystko ogarnąc, zwłaszcza jeśli chodzi o magazyn, chociaż oczywiście korzystam z nowoczesnych technologii i tak dalej. Może macie dla mnie jakieś przydatne rady z perspektywy bardziej doświadczonych posiadaczy firm?
#2016-10-17 08:37:19 

star_peace

Użytkownik

A masz jakieś specjalne systemy magazynowe? Bo wiesz, teraz to bez tego ani rusz, zwłaszcza jeśli masz dużą firmę i poważny magazyn. Ja nie wyobrażam sobie bez tego funkcjonowania to może własnie taki jest u ciebie problem?
#2016-10-17 11:33:29 

mazurek

Użytkownik

Możliwe, bo nawet niedawno pracownik mi powiedział, ze działamy według starych wzorów i wg niego słabo się to sprawdza. Według mnie właściwie też, ale gdzie szukać czegoś takiego? Jak powiedziałem, nie mam za bardzo doświadczenia, dopiero stawiam swoje pierwsze kroki i wielu rzeczy jeszcze nie wiem
#2016-10-17 12:53:17 

star_peace

Użytkownik

Ja bym polecał zajrzeć tutaj hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms. też miałem duże problemy zanim zdecydowałem się na to rozwiązanie i to była jedna z najlepszych decyzji w moim biznesowym życiu, nawet sobie nie wyobrażasz jak takie systemy ułatwiają życie. Polecam się zapoznać, nie musisz nawet za bardzo się na tym znać żeby skumac, że to jest to czego potrzebujesz. Każdy potrzebuje kto ma firmę i magazyn
#2016-10-17 13:21:45 

mazurek

Użytkownik

Dzięki, właśnie wiedziałem, że potrzebuję czegoś nowoczesnego ale nie wiedziałem zabardzo gdzie tego szukać :) w sumie nie wiedziałem nawet że to wszystko można w taki sposób ogarnąć, czego to teraz ludzie nie wymyślą :) ale dla nas to dobrze że ktoś pomyślał, żeby nam ułatwić życie :) dzieki jeszcze raz. Pozdro
#2016-10-17 15:10:59 

star_peace

Użytkownik

Ok
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015