#2016-10-20 05:18:32 

Robert Damaziak

Użytkownik

Czesc wszystkim, czy ktoś z was praktykował może oświetlenie meblowe w domu? Moja żona coś takiego wymyśliła, a jesteśmy aktualnie w czasie remontu salonu. Znalazła cos takiego w jakimś katalogu i uparla się, ze my też to będziemy mieć. Na razie jestem sceptycznie nastawiony, bo nie wiem, ile z tym roboty dodatkowej będzie…
#2016-10-20 05:53:29 

prawdomówny

Użytkownik

Nie przesadza stary, nie ma z tym az tyle roboty. Zalezy na co się ostatecznie zdecydujecie – czy to będą pojedyncze lampki, reflektorki czy też cala oprawa. Ale wierz mi, ze efekt oświetlenia meblowego jest naprawdę pierwsza liga. Daje fajny nastrój w pomieszczeniu. U nas poza dużym pokojem sa jeszcze punktowe reflektorki w kuchni.
#2016-10-20 08:28:00 

false_messiah

Użytkownik

Potwierdzam :) efekt jest bardzo ciekawy. Ja sobie zamontowałem oprawę schodową z czujnikiem ruchu. Schody prezentują się bajkowo jak to stwierdzila moja malzonka ;)) Dopiero wprowadzamy się do nowego domu, wiec pewnie jak tylko przyjadą meble, to ich podświetlenie jest tylko kwestią czasu ;))
#2016-10-20 08:51:27 

ScReAmEr

Użytkownik

Z kobietami już tak jest – lepiej im powierzyć wybór każdej lampy, bo potem nie wyjdzie się z przeróbek :PPP Moja uparła się z kolei, ze w naszym ogrodzie ma stanać lampa parkowa, bo taka akurat bardzo jej się podoba. I ławeczka również w klimacie tych parkowych. Więc kombinuję teraz, gdzie takie cuda można zamówić.
#2016-10-20 09:30:00 

prawdomówny

Użytkownik

Najlepiej w jakimś sklepie, który ma duży wybór oświetlenia…
#2016-10-20 09:48:56 

Robert Damaziak

Użytkownik

Czekaj, czekaj … wpisz sobie gitmarket.pl – wczoraj domawialem tam jeszcze statecznik i zdaje się, ze mają także duzy wybór zewnętrznych lamp. Może gdzieś tą parkową namierzysz :)
#2016-10-20 12:27:49 

ScReAmEr

Użytkownik

Oks, dzieki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015