#2016-10-25 12:06:11 

false_messiah

Użytkownik

Dzień dobry. Zapowiada się, że za miesiąc będziemy świętować największy sukces w pięcio letniej historii działalności firmy (dopełniamy formalności związanych z bardzo dochodowym przetargiem) i z tej okazji chcemy wyjechać gdzieś całym zespołem. Stąd moje pytanie. Samem czy z wynajętą firmą eventową? Co się bardziej opłaca?
#2016-10-25 12:35:50 

pietruszkowa

Użytkownik

No wie pan, samemu pewnie będzie lepiej dla budżetu. Jeśli chce pan oszczędzić to nie ma co kombinować za dużo
#2016-10-25 12:46:52 

Robert Damaziak

Użytkownik

Ja bym się nie zgodził tak do końca, bo pytanie, czy się chce coś zrobić tanio, czy dobrze. Poza tym agenci najczęściej mają indywidualne umowy gwarantujące np. zniżki w hotelach, więc finalnie oczywiście trzeba zapłacić pewną sumę łącznie z ich marżą, ale samodzielnie mogłoby być trudno za taką samą kwotę to samo zrobić i do tego doszło by marnowanie czasu i nerwów
#2016-10-25 13:52:43 

musztarda

Użytkownik

Podpisuję się pod kolegą. Jeśli wyjazd integracyjny dla firm to tylko z zaufanym pośrednikiem. Zyskuje się wtedy program wycieczki na najwyższym poziomie i w najprostszy sposób. Polecam Projekt Efektywny organizujący imprezy firmowe, my już nie raz korzystaliśmy z ich usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015