#2016-10-25 21:15:56 

pietruszkowa

Użytkownik

Cześć :) Mojej siostrze urodziło się dziecko Bardzo by chciała jej jakąś przyjemność sprawić, ale nie mam pojęcia co właściwie można takiemu dziecku kupić. Dawno z zadnym dzieckiem nie miałam żadnego kontaktu a swoich jeszcze nie mam więc tutaj się pojawiła taka sprzeczność trochę, bo naprawdę nie wiem co w takiej sytuacji mam robić. A cóż mogę poradzić, no bardzo bym chciała, żeby się to wszystko jakoś nam zgodnie toczyło
#2016-10-26 00:09:19 

Lulamay

Użytkownik

Ech, z takimi upominkami dla dzieci to jednak zawsze jakiś tam problem jest. No co zrobić. Ja bym może dla niemowląt bujaczek kupiła? Rodzice maja sporo wydatków w pierwszych miesiącach życia dziecka, a taki prezent może ich sporo odciążyć i to jeszcze dobrze dziecku zrobić. Ja bym nad tym pomyślała
#2016-10-26 02:01:04 

mazurek

Użytkownik

A ja to ostatnio kupiłem mojemu bratu dla jego dziecko taką opiekunkę z kamerą, bo jak dziecko takie małe zostaje samo w łóżeczku gdzieś w pokoju obok to jednak jest strach, że się coś niedobrego może dziecku stać. A tak to rodzice są spokojni, że dziecku nic zupełnie nie grozi
#2016-10-26 03:57:50 

pietruszkowa

Użytkownik

Później jak dziecko jest starsze to już jakoś nie ma problemu. Jak trochę urośnie to się nawet dziecięcy jeździk przyda bo będzie dzięki temu łatwiej mięśnie ukształtować i dziecko szybciej na nogi stanie. A tak to jak jest małe i leżące to trudno coś wymyślić
#2016-10-26 06:30:49 

Lulamay

Użytkownik

A jak już całkiem urośnie to nawet zabawki edukacyjne dla 3-latków robią świetną robotę i tutaj trzeba przyznać, że jeśli o to chodzi, to wybór na rynku jest całkiem spory. No ale tak jak już mówisz dziecko musi być po prostu większy bo teraz to tka średnio masz pole do popisu
#2016-10-26 09:20:42 

pietruszkowa

Użytkownik

Coś wymyślimy. Z czasem będzie jednak coraz łatwiej ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015