#2016-10-28 07:22:27 

wieczna_panna

Użytkownik

Hej! Kupiłam pięknie położone mieszkanie wśród zieleni. Ci1sza i spokój, normalnie to o czym zawsze marzyłam plus wszędzie blisko. Niestety mieszkanie urządzone jest w stylu lat 70-tych i w zasadzie wszystko jest do wymiany. Ile to może mnie kosztować? Nie wiem czy wogóle będzie mi się opłacać taki interes.
#2016-10-28 07:32:40 

mazurek

Użytkownik

Nie wchodź w to kobieto. Kasę utopisz i ciągle będzie mało. Lepiej trochę dołożyć, kupić droższe, ale całościowy rachunek pokaże ci że jeszcze zaoszczędzisz. Sprawdź sobie na remonty-mieszkan-poznan.pl/ i dopytaj jeszcze czy to ma sens.
#2016-10-28 08:33:05 

pietruszkowa

Użytkownik

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą, stare bloki nie są dobrą inwestycją. Mieszkania w nich tracą na wartości i za kilka lat będzie problem z odsprzedaniem. Faktem jest że nowe budownictwo zwykle ma kiepską lokalizację i lokowane jest w totalnym ścisku, ale ludzie będą to kupować. Pewnie na starym mieszkaniu będziesz miała spory czynsz jak to zwykle bywa przy funduszach remontowych.
#2016-10-28 09:05:52 

prawdomówny

Użytkownik

Zależy co dla kogo jest ważniejsze. Ja wolę mieszkać w starym bloku (jak się wyremontuje mieszkanie to będzie naprawdę git) niż dusić się w betonie bez zieleni i ścisku. Poza tym w nowych blokach jest dużo rodzin z małymi dzieciakami, takwięc trzeba przygotować się na niezły hałas nad sobą i za ścianą. Wrzeszczące i biegające dzieciaki to zmora dla singli którzy szukają odpoczynku po pracy. A jak jeszcze się trafi na piaskownice pod oknem to już tylko depresja.
#2016-10-28 09:39:05 

musztarda

Użytkownik

A w starszych blokach to tylko babcie i dziadki. Spokój gwarantowany i jak trzeba popilnują mieszkania. Ja mam bardzo sympatycznych sąsiadów więc wiem co mówię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015