#2016-10-31 02:21:24 

joanna

Użytkownik

Od niedawna postanowiłam zająć się trochę florystyką. Kiedyś nawet miałam marzenie żeby pracować w takim zawodzie, ale wiecie jak to w życiu bywa. Ogólnie na razie mam zamiar zajmować się florystyką nie tylko dla siebie, ale także dla rodziny, znajomych czy sąsiadów i sprzedawać za parę grosz, ale zależy mi na zdobyciu doświadczenia, może później uda się coś więcej zrobić. W każdym bądź razie zacząć trzeba od znalezienia dobrego miejsca z rzeczami potrzebnymi dla kogoś akiego jak ja. Może są tutaj doświadczone osoby, które mają jakieś sprawdzone sklepy?
#2016-10-31 03:12:33 

happy_witch

Użytkownik

Przede wszystkim musisz korzystać z eleganckich akcesoriów florystycznych jeśli chcesz prowadzić sprzedaż, a nie robić tylko dla siebie. To ważne, żeby rzeczy te były wysokiej jakości bo tylko wtedy zaskarbisz sobie aufanie ludzi, którzy będą od Ciebie kupowali ;) Akurat tę hurtownię internetową mogę polecić bo koleżanka się tam zaopatruje, która właśnie zajmuje się tego typu pracami bardziej profesjonalnie, a to chyba najlepsza rekomendacja.
#2016-10-31 04:17:24 

joanna

Użytkownik

Fajne miesce bo widzę, że mają tam także mnóstwo ciekawych doniczek ladecora.pl/nowoczesne-donice/. Szczerze to nawet nie wiedziałam, że takie zmyślne kształty mają współczesne doniczki, specjalnie się tym nie interesowałam wcześniej. Mam już kilka pomysłów na ciekawe ozdoby domowe, ale zastanawiam się także nad robieniem okolicznościowych bukietów, choć to chyba trochę później.
#2016-10-31 07:11:45 

dziwna

Użytkownik

fajna praca, mnie też się zawsze marzyło bycie florystką, zazdroszczę czasem paniom w kwiaciarniach choć pewnie miło się na to patrzy tylko z boku ;)
#2016-10-31 10:08:33 

musztarda

Użytkownik

e tam, nieprawda, zależy czy ktoś ma pasję czy nie. Ja kiedyś zaczęłam od kupowania dużych donic ogrodowych z ceramiki, w których robiłam ozdobne kompozycje do swojego ogrodu, a dzisiaj sama prowadzę kwiaciarnię i zajmuję się florystyką. Nie wyobrażam sobie już innej pracy, a co do samej hurtowni to mogę tylko potwierdzić, warto tam kupować.
#2016-10-31 10:19:30 

joanna

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, naprawdę mi pomogłyście! Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015