#2016-10-31 05:01:21 

pietruszkowa

Użytkownik

Kochani, pytanie, jak w temacie. Zastanawiam się, jak to działa, bo znajoma, która też ma firmę, wprowadza jakiś taki system teraz i sama się zastanawiam, czy to może mi się przydać.Mam niewielki zakład przetwórczy i przyznaję, że czasem u mnie jest tak, że nie wiem, co mam na magazynie, a przyjmuję zamówienie od klienta…
#2016-10-31 07:51:10 

false_messiah

Użytkownik

Uchu… to ryzykownie :) Pewnie niejednego wkurzonego klienta przerobiłaś w takim razie. W każdym razie mobilna obsługa magazynu polega między innymi na tym, że Twoi pracownicy dostaliby do ręki świetne narzędzie, jakim jest czytnik, który jest skomunikowany z główną bazą danych Twojej firmy. Dzięki temu szybko mogą zczytać informacje o tym, jakie masz produkty na stanie. System WMS więc efektywnie podnosi wydajność pracowników, ale też i całej firmy. Macie przejrzyste informacje o tym, co jest na stanie.
#2016-10-31 10:28:26 

Robert Damaziak

Użytkownik

A to podobne rozwiązania wykorzystuje zarządzanie produkcją! U nas w zakładzie działa coś podobnego, tyle, że wiemy, czy są surowce, czy trzeba je np. już domówić, bo nie wystarczą na dane zlecenie.
#2016-10-31 12:59:15 

pietruszkowa

Użytkownik

O rany, brzmi to strasznie skomplikowanie!
#2016-10-31 13:14:48 

Robert Damaziak

Użytkownik

Może tylko na początku, ale w końcu jest bardzo łatwe do opanowania ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015