#2016-11-03 01:44:24 

musztarda

Użytkownik

Witam, mam problem, a właściwie dwa. Mój mężczyzna bardzo martwi się, że ma za małego penisa (ja tak nie uważam). Przez to mamy średnio udane życie seksualne, bo zdarza mu się unikać zbliżeń z powodu tego kompleksu. Chciałabym kupić mu tabletki wydłużające penisa ale zastanawiam się, czy się nie obrazi. Jak myślicie? A po trzecie, co sądzicie o tej stronie - Penis Pills Rank? Warto się nią sugerować podczas wyboru konkretnych tabletek?
#2016-11-03 03:57:47 

bombka

Użytkownik

Faceta trudno jest zrozumieć, na pewno o tym wiesz. Wydaje mi się, że Ty najlepiej znasz swojego wybranka więc Ty i tylko Ty możesz przewidzieć, czy sie obrazi czy nie. Mi się wydaje, że nie powinien się obrazić, ponieważ chcesz mu przecież pomóc.
#2016-11-03 06:34:51 

dziwna

Użytkownik

Niby koleżanka wyżej ma rację. Ale z drugiej strony może się poczuć urażony, że jednak jego problem jest widoczny tak bardzo, że aż tabletki musisz kupować. A strony nie znam.
#2016-11-03 07:50:55 

Agata Wielocha

Użytkownik

Z tej strony internetowej tabletki wybierał mój chłopak, przy wyborze pytał mnie także o zdanie. Przecież gracie do tej samej bramki i zależy Wam na udanym życiu erotycznym, za co ma się chłopak obrazić? Za to, że ma wspaniałomyślną dziewczynę? Wybór tabletki porządnie przemyślcie, przeczytajcie opinie na stronie, skuteczność. Wiele tabletek ma wpływ nie tylko na długość członka, ale także na jakość erekcji i twardość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015