#2016-11-04 03:19:55 

dziwna

Użytkownik

Witam, szukam mocnych, solidnych, niebanalnych drzwi zewnętrznych. Mam dom, taki z gankiem i kolumienkami. W takim domu przydałyby się szerokie drzwi wejściowe. Gdzie można kupić coś fajnego, solidnego i wytwornego? Takie które będą dobrze pasować do ogólnego stylu domu.
#2016-11-04 03:39:36 

gibon

Użytkownik

Świetnie się prezentują drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne Poznań ma kilka sklepów, które mają je w swojej ofercie. Moim zdaniem takie są najbardziej wytworne. Oczywiście najlepiej by było jakbyś wrzuciła zdjęcie labo projekt wówczas można by ci doradzić coś konkretnego, ale tak po tym co piszesz to wydaje mi się, ze dwa skrzydła będą ok.
#2016-11-04 06:36:50 

bombka

Użytkownik

Rozumiem, ze top jest taki dom na bogato. W takim razie zainwestuj w porządne drzwi antywłamaniowe. takie jak tutaj drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/antywlamaniowe/. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie jednak bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Pomyśl o tym, zanim zdecydujesz się na konkretny model.
#2016-11-04 06:48:33 

musztarda

Użytkownik

Największy wybór drzwi wejściowych ma DOM-BUD. W tym sklepie znajdziesz dosłownie wszystko. wbrew pozorom styl i bezpieczeństwo można połączyć. Najlepiej powiedz obsłudze o co ci dokładnie chodzi . Na pewno dobiorą ci takie jak byś chciała.
#2016-11-04 06:58:23 

Lulamay

Użytkownik

Boże co za kicz, w życiu bym nie dała kolumien przed dom. Trzeba kompletnie nie mieć gustu, żeby coś takiego zrobić, ale tak to jest jak ktoś się dorobił i zaraz chce się wystawić. Nie wiem czy wiesz ale elegancja polega na umiarze.
#2016-11-04 08:43:44 

gibon

Użytkownik

A ci9ebie ktoś pytał o zdanie? Nie, to po co się odzywasz. Nie eleganckie to jest krytykowanie czyjegoś gustu i wyborów, jeśli nie jest się o to proszonym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015