#2016-11-07 03:54:05 

assasin

Użytkownik

Cześć wam. Poproszę o kilka rad odnośnie wyboru odpowiednich hostess do akcji promocyjnej w Krakowie. Wiem czego oczekuję od kandydatek ale nie wiem jak w przeciągu kilkuminutowej rozmowy zweryfikować czy dana osoba sie nadaje czy nie. Bede wdzieczny za rady.
#2016-11-07 04:33:45 

bombka

Użytkownik

Nie jest to proste dla kogoś kto nie zjadł zebów na rekrutowaniu. Dziwie sie ze taki temat założyłeś bo mało kto dziś zajmuje się osobiście takimi sprawami z tego powodu że taniej i łatwiej jest zlecić to agencji. Jeżeli naprawdę zależy Ci na dobrym wizerunku firmy to za nieduże pieniądze taka firma przyśle Ci ze swojej sprawdzonej bazy najlepsze hostessy w Krakowie. Nie musze chyba wspominac jak wazna jest odpowiednia obsługa przy takich akcjach...
#2016-11-07 07:13:32 

gibon

Użytkownik

Co jakiś czas potrzebuję dziewczyn do poznańskiego oddziału firmy i zawsze korzystałem z pomocy agencji, ale jednego razu coś mnei podkusiło że zająłem się rekrutacją samodzielnie. Nie chcę się zagłebiać w szczegóły ale nic dobrego z tego nie wyszło bo dziewczyny okazały się niekompetentne a ich zachowanie było tragiczne. Od tamtego czasu na stałe współpracuję z poznańską agencją hostess, nigdy nie zdarzyło się żeby podesłali kogoś nieodpowiedniego. Pozdrawiam.
#2016-11-07 09:47:22 

assasin

Użytkownik

Troche mnie przestraszyliscie. Chyba nie ma po co ryzykować tym bardziej że nic na tym nie zyskam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015