#2016-11-15 06:17:41 

wieczna_panna

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Potrzebne mi namiary na hurtownię albo sklep z wykładzinami biurowymi w Łodzi. Bardzo ważna jest dla mnie cena i możliwość wyboru różnych kolorów i modeli. Bede wdzieczna za pomoc, pozdrawiam.
#2016-11-15 07:46:28 

prawdomówny

Użytkownik

Proszę: wykladziny.net – to jeden z najtańszych sklepów z wykładzinami biurowymi w Łodzi. Wybór mają tam bardzo duży, szczerze to nigdzie nie znalazłam większego a mi również zależało na róznorodności. Jesli chodzi o ceny to są bardzo konkurencyjne. Pracuje w firmie która ma wiele punktów sprzedaży rozsianych po Polsce, zajmowałam się po części wystrojem i tańszej oferty nie znaleźliśmy nigdzie.
#2016-11-15 10:09:31 

ScReAmEr

Użytkownik

Hej! Piszesz że macie punkty w całym kraju, wiec jak bylo z zamowieniem? Sami dowoziliście do innych miast czy oni to robili? Bo ja np mam siedzibe w Toruniu. Jak wygladaloby dostarczenie wykladzin na miejsce?
#2016-11-15 11:57:57 

prawdomówny

Użytkownik

Na stronce masz rozpisane miasta w których działają placówki. Co do Torunia to znalazłem takie informacje: wykladziny.net/kontakt/20/wykladziny-torun, wszystko wskazuje że kupisz na miejscu. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę w wystrajaniu wnętrza :)
#2016-11-15 13:03:01 

ScReAmEr

Użytkownik

Dzięki wielkie. Rzecz w tym że nie widze spisu miast o którym mówisz bo bardzo potrzebne mi tez informacje o Katowicach. Poratujesz jakims linkiem?
#2016-11-15 15:16:05 

Agata Wielocha

Użytkownik

Zamawiałam w Katowicach, mają tu swój punkt w którym zamówisz każdą wykładzinę jaka jest w ofercie. Masz tu link wykladziny.net/kontakt/22/wykladziny-katowice-Slask. Ze swoich doświadczenmoge jeszcze dodac ze warto brac od nich bo są sprawdzeni a towar maja najwyzszejjakosci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015