#2016-11-17 03:26:05 

pietruszkowa

Użytkownik

Pracuję dużo i pomimo tego, że staram się wszystko ogarniac. Nie wyrabiam na zakrętach. Po prostu wydaje mi się, że nie wszystko robię tak, jak powinnam. I teraz mam do napisania pracę. Czy warto zlecać komuś prace do napisania? Czy nie będzie to żaden bubel?
#2016-11-17 03:47:29 

Lulamay

Użytkownik

Gniota możesz sama napisac na kolanie. Jak znajdziesz kogos kto zna się na temacie to da rade to pociągnąć ja tak mysle. Wiec mysle, żebyś po prostu poszukala koogos kto ma wiedze i wie gdzie szukac materiałów bo to jest jednak kluczowe przy tego typu sytuacjach.
#2016-11-17 06:16:30 

musztarda

Użytkownik

No teraz pisanie prac doktorskich też tak wyglada, ze komus zlecasz i po sprawie. Bo często jest tak, ze i praca i dom i nauka to jednak sporo do zrobienia jest i nei ma się co dziwic ze czasu czasem jest malo. Bo pracę doktorską np. to pisze się dosc długo bo potrzeba bardzo duzo materialu. I dlatego. A ile kosztuje praca magisterska to zalezy od tematu, od ilości stron i ogolnie od dziedziny. Bo wiadomo ze niektóre tematy to już zostaly nieraz opisane.
#2016-11-17 07:01:20 

bombka

Użytkownik

Ja jak miałam napisać pracę dyplomową na studiach zarzadzania zasobami. To jednak sama nie pisalam ,bo bym się nie wyrobila. za duzo się dzieje żeby mieć czas na wszystko. A człowiek jednak ma ograniczone sily :P
#2016-11-17 09:01:20 

dziwna

Użytkownik

mowia mierz sily na zamiary ale czasem jednak nie zawsze tak się da ;P takie zycie. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015