#2016-11-17 21:50:39 

false_messiah

Użytkownik

Spotykam się ostatnio z dziewczyną, która wręcz kocha otrzymywać prezenty ze swoją podobizną. Trochę to narcyzm, ale ma takie hobby i nic na to nie poradzę, bo to fajna dziewczyna. Chciałbym jej coś kupić w tym asortymencie tylko, że ona chyba już wszystko ma, a może Wy macie jakiś pomysł co ciekawego jest jeszcze na rynku.
#2016-11-18 00:33:40 

pietruszkowa

Użytkownik

No to faktycznie dziewczyna ma hobby i to niecodzienne. Ale to nikomu przecież nie przeszkadza. Ostatnio bardzo dużo różnego rodzaju takich gadżetów można kupić i to od reki. Nie wiem za bardzo czym możesz ją jeszcze zaskoczyć.
#2016-11-18 02:29:25 

Robert Damaziak

Użytkownik

A ja wiem i powiem Ci od razu, że to sprawdzony pomysł, który na pewno nie pozostanie bez echa w Waszym zwiazku. Możesz jej sprawić na przykład fototapetę z jej lub Wasza podobizną albo jakis obraz zrobiony ze zdjęcia. Tego na pewno nie ma, bo zwykle takie rzeczy kupuje się w drukarniach.
#2016-11-18 03:11:56 

false_messiah

Użytkownik

No ekstra pomysł, no czego takiego faktycznie nie ma, no chyba ze jeszcze mi tego nie pokazala, ale nie sądzę.
#2016-11-18 03:36:18 

Robert Damaziak

Użytkownik

Bez problemu znajdziesz drukarnię, która robi takie fotoobrazy Poznań możesz wybrać, bo tam akurat robią to najlepsi spece w tej branży i sprzęt jest najlepszy. Ja już kilka razy zamawiałem takie produkty, bo to świetna propozycja na prezent zarówno dla młodych, jak i starszych.
#2016-11-18 05:40:38 

Lulamay

Użytkownik

Fotoobraz można zamówić zarówno na tradycyjnym płótnie, jajk i na folii, wszystko zależy od inwencji zamwiającego i jego kieszeni, hehehe…
#2016-11-18 06:01:03 

musztarda

Użytkownik

No wiadomo im większy zakres wydruku, tym więcej będzie trzeba zapłacić, to chyba oczywiste…
#2016-11-18 08:45:05 

ScReAmEr

Użytkownik

Powiem Wam, że bardzo szybko idzie druk naklejek Poznań ma sporo z tym doświadczenia, bo to przecież jedno z tych miejsc, gdzie wszelkiego rodzaju reklamy maja się bardzo dobrze i są potrzebne w dużych ilościach. A co do samego prezentu to swietny pomysł, sam muszę o tym pomyśleć, przy najbliższej okazji.
#2016-11-18 09:20:10 

bombka

Użytkownik

Chciałabym też dostać coś takiego…, tylko, że mój chłopak zanim mu czegoś nie podsunę, to raczej na to nie wpadnie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015