#2016-12-15 04:35:46 

musztarda

Użytkownik

Cześć. Nie trudno się chyba domyślić, że choruję na nadwagę. Niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić. Myślałam coś o dietach, ale tu też się wiele naczytałam, że sama dieta może nie przynieść tyle korzyści. Może się mylę. Chciałabym poznać waszą opinię na ten temat. Jeśli możecie coś doradzić, to nie krępujecie się pisać.
#2016-12-15 06:35:39 

bombka

Użytkownik

Witaj. Raczej nikt nie ma tu problemu z krepowaniem się w pisaniu. Każda dieta jest inna. Jedna mniej inna bardziej skuteczna. Nie zawsze ta skuteczna jest dobra dla organizmu. Więc poleciłabym ci współpracę z dietetykiem i ćwiczenia, wtedy najłatwiej jest wypracować smukłą sylwetkę.
#2016-12-15 07:47:19 

ScReAmEr

Użytkownik

Siemka. Ja tez poleciłbym dietetyka i ćwiczenia. Dam ci namiar. http://www.bodysense.pl/dietetyka.html, myślę, że pomogą. Moja kumpela schudła u nich z 15kg. I nie wróciła do poprzedniej wagi. Więc działają.
#2016-12-15 10:00:38 

wieczna_panna

Użytkownik

Witam. Taka jest prawda, że zarówno same ćwiczenia jak i sama dieta niewiele są w stanie zdziałać. Dopiero połączenie tych dwóch daje efekty. Najważniejsze to umieć nastawić się na mniejsze porcje i wybierać to co zdrowsze. A trening pod okiem trenera personalnego to super pomysł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015