#2016-12-21 01:59:14 

dziwna

Użytkownik

Dzień dobry :) Witam serdeczie wszystkich, którzy jeszcze na fora zaglądają i mają ochotę czasami coś odpisać błądzącym ludziom :P Moje dzisiejsze pytanie dotyczy inwestycji. Dowiedziałam się, żet o jest coś się bardzo opłaca. Ale czy to prawda? Jest tutaj ktoś, kto inwestuje na giełdzie? Może i na mnie nadszedł czas, żeby zacząć.
#2016-12-21 03:04:50 

gibon

Użytkownik

Ja to robię już od wielu lat. Jak do tej pory to zawsze byłem zadowolony z tego jak mi to wychodziło. Zarobić można sporo, najczęściej na inwestycjach długoterminowych, no ale tu na wyniki właśnie trzeba trochę poczekać i zanim się te zarobki rzeczywiście zobaczy, to trzeba trochę być cierpliwym
#2016-12-21 05:49:45 

dziwna

Użytkownik

A coś więcej o tych długoterminowych byś mógł powiedzieć? Bo jestem chętna, żeby się tego dowiedzieć i może już od raz zacząć inwestować. Tak się na to napaliłam, że chyba nie ma nawet na co czekać :D Bardzo będę wdzięczna za wszystkie info
#2016-12-21 06:35:07 

gibon

Użytkownik

Jasne. Ale co ja tam będę mówić, jak lepiej zrobią to specjaliści. Na stronie http://www.tradingforaliving.pl/inwestycje-dlugoterminowe/ znajdziesz wiele takich informacji, dzięki którym przekonasz się, że takie długoterminowe inwestycje mogą być świetnym pomysłem
#2016-12-21 07:34:23 

dziwna

Użytkownik

Ale super! Bardzo to wszystko jest tam przekonujące i naprawdę jestem w stanie teraz się tym zainteresować. Jak już wiem jak to dokładnie działa to będzie o wiele łatwiej nawet wszystko robić niż do tej pory było. No dobra, dzięuę za info
#2016-12-21 10:21:32 

gibon

Użytkownik

Ależ nie ma za co. Jak się coś u mnie sprawdza, to się tym lubię dzielić. No i powodzenia życzę na giełdzie, żebyś miała spore zarobki :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015