#2017-01-11 06:50:40 

false_messiah

Użytkownik

Siema, pare dni temu kolega pozyczyl mi specjalne okulary dla kierowców które ograniczają dopływ promieni słonecznych dzieki czemu uniemozliwiaja oslepienie ale jednoczesnie pozwalają wszystko wyraźnie widziec bez zbednego przyciemniania itd. Sceptycznie do tego podszedłem bo nie lubie prowadzic w okularach ale po kilku kilometrach zauwazylem ze naprawde jest o wiele lepiej. Wiecie gdzie mozna cos takiego zamówić?
#2017-01-11 07:06:02 

Robert Damaziak

Użytkownik

Kolega nie mógł ci powiedzieć?
#2017-01-11 07:37:24 

pietruszkowa

Użytkownik

Cześć. Mój facet jeździ na tirach więc specjalne męskie okulary przeciwsłoneczne dla kierowców to podstawa w jego pracy. Od dawna ma jedną parę która wcale nie była taka droga a swietnie sie spisuje. Chciałam niedawno kupic mu nowe w prezencie ale tak sie przywiazal do starych ze nie chcial sie zgodzic :P. Zamawiane były w tym sklepie - http://stylion.pl/Okulary-dla-kierowcow wiec jak szukasz czegos co posłuży lata i jest niedrogie to tylko tam. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-11 07:52:48 

Robert Damaziak

Użytkownik

Zamawiałem w STYLION okulary do firmy bo w rocznicę założenia kupiłem wszystkim kierowcą po parze. Myslalem ze to bedzie tylko taki bajer i raczej nikt nie bedzie chcial w nich jezdzic ale jak widze chlopaki naprawde uzywaja i są zadowoleni. Sam spróbowałem – oslepienia zdarzają się o wiele rzadziej, jeździ się przyjemnie, człowiek po paru minutach zapomina że w ogóle je ma.
#2017-01-11 09:15:39 

false_messiah

Użytkownik

Własnie też tak miałem że po paru chwilach w ogóle ich nie czułem, a zwykle okulary mnie drażnią i zaraz mnie swędzi za uszami albo na nosie. Dobra, serdeczne dzięki za pomoc, trzeba sobie takie sprawić i już. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015