#2017-01-13 04:43:14 

pietruszkowa

Użytkownik

Od razu przepraszam z góry za ewentualną ignorancję ale nie mam żadnej wiedzy w temacie rachunkowości. Jedyne co wiem to że muszę znaleźć jakichś fachowców którzy poprowadzą księgi rachunkowe dla przedsiębiorstwa. Wiem że to dość zaawansowana usługa więc potrzebni mi specjaliści co się zowie :)
#2017-01-13 05:35:31 

false_messiah

Użytkownik

Czy to zaawansowana usługa – dla doświadczonych rachmistrzów raczej standardowa. W stolicy powinnaś takich znaleźć bez kłopotu, pewnie większość biur sobie z tym radzi. Jak ich bezpośrednio zapytasz to się dowiesz.
#2017-01-13 08:20:28 

Robert Damaziak

Użytkownik

Jak mówimy o takim działaniu jak prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa to dobre miejsce na szukanie. Na przykład tu spójrz: http://www.optimum-waw.pl/prowadzenie-pelnych-ksiag-rachunkowych. Jedno z lepszych biur w mieście, BTW.
#2017-01-13 08:33:06 

musztarda

Użytkownik

O, kiedyś robili dla mnie rachunkowość, w sensie w firmie w której byłam zatrudniona. Dobrze wszyscy o nich mówili więc chyba znają się na rzeczy.
#2017-01-13 09:32:48 

gibon

Użytkownik

Dziś żeby utrzymać się na rynku trzeba się znać na temacie bo akurat w całej sferze rachunkowości, księgowości czy kadr jest konkurencja ogromna. Jak się nie zagwarantuje poziomu to się wypada z gry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015