#2017-02-03 03:30:55 

Robert Damaziak

Użytkownik

Witam serdecznie. Czy mogę prosić o jakąś pomoc w znalezieniu doświadczonego coacha, który zajmie się dla mnie przede wszystkim szkoleniami zawodowymi? Szukam jakiegoś impulsu do rozwoju zawodowego, od dawna jestem zawieszony w pustce, ani do przodu, ani do tyłu i nie wiem co już robić. Z drugiej strony nie wiem jak wybrać dobrego coacha i dlatego proszę o pomoc.
#2017-02-03 04:28:27 

dziwna

Użytkownik

Najlepiej jeśli będzie to osoba akredytowana, jest to taki certyfikat ACC, jak ktoś taką posiada to na pewno się nią pochwali, a do tego jeśli tylko będziesz chciał to powinien też pokazać samą akredytację, wtedy możesz mieć pewność, że jest to trafny wybór.
#2017-02-03 05:17:52 

ScReAmEr

Użytkownik

ja dodam, że cena też jest bardzo ważna, nie szukaj po kosztach. Nie mówię, że jak będzie drogo to najlepiej, ale po prostu coś wypośrodkowanego.
#2017-02-03 06:41:00 

prawdomówny

Użytkownik

Jeśli chodzi o akredytację i naprawdę profesjonalne podejście do kwesticoachingu to zdecydowanie polecam zajrzeć tutaj http://michallegowski.pl/o-mnie/. Ten człowiek posiada odpowiednie certyfikaty, a do tego przede wszystkim ma mnóstwo sukcesów zawodowych, najlepsza rekomendacja chyba.
#2017-02-03 08:07:36 

Robert Damaziak

Użytkownik

No widzicie, ja domyślałem się, że jakieś szkolenia powinni tacy ludzie przechodzić, ale co do akredytacji to nie miałem pojęcia.
#2017-02-03 09:12:49 

bombka

Użytkownik

Kursy to mało powiedziane, trzeba na takie chodzi w przypadku coacha regularnie, a do tego samą akredytację zdobywa się tylko czasowo, potem trzeba ją odnawiać. Co więcej, ACC to tylko początek drogi, ale niewiele osób ma wyższe, mega trudno jest je zdobyć.
#2017-02-03 11:38:08 

Robert Damaziak

Użytkownik

Tak czy inaczej serdecznie dzięki za pomoc, już się odezwałem do tego coacha. Michał Łęgowski faktycznie okazuje się być człowiekiem kompetentnym, nie mogę doczekać się już pierwszej sesji. Stresujące to jest?
#2017-02-03 12:40:54 

bombka

Użytkownik

To zależy, stresujące może nie, ale bardziej trzeba się przełamać i otworzyć przed obcą nam osobą. Dobry coach zbuduje jednak przyjemną atmosferę, więc problemów z tym nie będzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015