#2017-02-09 07:26:51 

pietruszkowa

Użytkownik

Cześć wszystkim! Mam ogromną prośbę o pomoc w wybraniu dobrej szkoły, gdzie razem z narzeczonym nauczymy się ciekawego układu tancznego na nasz ślub, oczywiście na pierwszy taniec ;) Generalnie nigdy nie uczyliśmy się tańczyć, dużo chodzimy na dyskoteki, ale tam taniec to totalny spontan, myślę, że nauka musi być od zera.
#2017-02-09 07:45:54 

Lulamay

Użytkownik

Wiele zależy tutaj od tego czy macie poczucie rytmu, a więc po prostu odpowiednio wyćwiczony słuch. Jak często się bawicie i tańczycie to może nieświadomie wyćwiczyliście sobie to ;) Ja pamiętam do dzisiaj, po 25 latach, ten pierwszy taniec. Nerwy niesamowite i oglądając film mam wrażenie jego sztuczności…wtedy o szkołę było ciężko.
#2017-02-09 09:24:13 

Robert Damaziak

Użytkownik

Jak chcesz naprawdę dobrze wypaść na weselu to polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec. Skoro mnie, totalne drewno, nauczyli fajnego układu na wesele to naprawdę warto ;) Ale tak zupełnie serio to tutaj kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie jest naprawdę profesjonalnie prowadzony. Instruktorzy mogą stworzyć niesamowite układy taneczne, dopasowane do potrzeb. Same zajęcia są w miłej atmosferze, bez nerwówki i pyskówki, mają ewidentnie podejście, są cierpliwi i wyrozumiali.
#2017-02-09 10:08:57 

pietruszkowa

Użytkownik

Ja niestety najbardziej obawiam się właśnie o swojego narzeczonego bo według mnie nie ma on kompletnie poczucia rytmu ;/ tańczymy razem często, ale nigdy nie potrafię się do niego dopasować, coś jest nie tam z nim pod tym względem.
#2017-02-09 10:44:05 

ScReAmEr

Użytkownik

Równie dobrze może być tak, że to Ty nie masz poczucia rytmu, a on tańczy w miarę dobrze ;) Oglądaliście siebie kiedyś z perspektywy 3 osoby? Wtedy najlepiej to widać. Ale tak szczerze to na pierwszy taniec można się nawet na przysłowiową pałę wyuczyć jakiegoś układu. Jak będzie Wam słabo szło to dobra szkoła potrafi przygotować prosty, ale efektownie wyglądający układ taneczny i będzie OK.
#2017-02-09 11:56:43 

pietruszkowa

Użytkownik

I tutaj zdecydowanie mnie pocieszyłeś ;) Już kontaktowałam się z Rising Stars, dziękuję bardzo za Waszą pomoc, na pewno tam się wybierzemy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015