#2017-02-15 00:27:08 

Agata Wielocha

Użytkownik

Potrzebuje pomysłu na jakąś ciekawą wycieczke dla szóstoklasistów. Termin wyjazdu to maj-czerwiec. Zależy mi na mniej typowych kierunkach i na tym, by dzieci zobaczyły coś naprawdę ciekawego, żeby się nie nudziły. Interesują mnie wyłącznie 4-5dniowe wycieczki. Coś w rodzaju zielonej szkoły.
#2017-02-15 01:25:55 

ScReAmEr

Użytkownik

Prosze sprawdzić sobie ten adres http://www.wigra.com.pl/kategoria/Zielone-szkoly,132. Znajdzie tam Pani kilka różnych propozycji wyjazdów dla młodzieży szkolnej. Są to wycieczki tematyczne, związane z historią i geografią. Większość propozycji to dłuższe, kilkudniowe wycieczki objazdowe. Na pewno znajdzie tu Pani kilka nietuzinkowych propozycji takich wyjazdów, na przykład zwiedzanie Podlasia lub wycieczkę Szlakiem Piastowskim.
#2017-02-15 01:39:42 

joanna

Użytkownik

Jak ja bym chciala, zeby nauczycielka mojego syna tez zaproponowala dzieciom przynajmniej jedna dluzsza wycieczke w roku. Jedyne na co moga liczyc to jedno/dwa wyjscia do kina albo teatru. Masakra.
#2017-02-15 02:23:42 

Agata Wielocha

Użytkownik

Nauczyciele też ludzie i każdy ma nieco inną sytuację rodzinną. Jeśli wychowawczyni nie może zabrać dzieci na dłuższą wycieczke, może jakiś inny nauczyciel się zgodzi, pomoc rodziców w takiej sytuacji również nie zawadzi:)
#2017-02-15 04:41:03 

happy_witch

Użytkownik

Moje dzieci co roku jeżdża na zieloną szkołe, ale w jedno i to samo miejsce. Takie wycieczki tematyczne to naprawde fajny pomysł i jakaś odmiana. Szkoda, że nauczycielka moich dzieci idzie na taką łatwizne. Życzyłabym sobie żeby wszyscy nauczyciele byli tak zaangażowani jak Pani.
#2017-02-15 07:32:19 

prawdomówny

Użytkownik

Moze wykraczam poza temat, ale moi rodzice jak planowali wczasy to chyba odwiedzili wlasnie to Biuro Usług Turystycznych Wigra. Nie jestem pewien czy to było to biuro, ale tak mi się wydaje. W kazdym badz razie z wczasów byli bardzo zadowoleni:)
#2017-02-15 08:49:49 

ScReAmEr

Użytkownik

Bardzo możliwe, że to było własnie to biuro. Oni prócz organizacji wycieczek szkolnych i zielonych szkół mają też specjalną ofertę wypoczynkową dla seniorów. Zresztą co będę się produkował. Tutaj jest link http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczasy-dla-seniora,228. Ta oferta to wczasy i wycieczki, w tym wczasy z rehabilitacją, czyli coś co cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością wśród seniorów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015