#2017-03-09 07:51:16 

Agata Wielocha

Użytkownik

Witam. Potrzebna mi naprawdę dobra i godna zaufania firma, która zajmuje się profesjonalnie doradztwem strategicznym. Zależy mi też na tym abym mogła zlecić wykonanie profesjonalnego biznes planu. Może macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia i chcecie podzielić się namiarami?? Będę niesamowicie wdzięczna za pomoc, pozdrawiam!
#2017-03-09 08:15:53 

happy_witch

Użytkownik

A o jaką konkretnie branżę Ci chodzi? Wiele firm konsultingowych nie ma problemu co prawda jeśli chodzi o doradztwo w każdej branży, ale osobiście uważam, że zawsze lepiej wybierać takie firmy, które się w czymś konkretnym specjalizują…
#2017-03-09 10:55:35 

Agata Wielocha

Użytkownik

No tak, właściwie to masz w stu procentach rację. Chodzi o branże budowalną. Możesz mi polecić coś dobrego, jakaś firmę sprawdzoną zajmującą się tą tematyką? Będę baaardzo wdzięczna :)
#2017-03-09 11:10:05 

happy_witch

Użytkownik

A widzisz, tak się akurat składa, że mogę. Polecam Ci zajrzeć tutaj: http://metisgroup.pl/strategia-rozwoju/. Pod tym adresem znajdziesz informacje dotyczące doradztwa strategicznego. Naprawdę są to prawdziwi fachowcy i profesjonaliści. Mam nadzieję, że Tobie pomogą tak samo jak mnie, bo ja korzystał z ich oferty odnośnie planowania strategii rozwoju i teraz nie wyobrażam sobie zgłaszać się w tej kwestii do kogokolwiek innego.
#2017-03-09 12:34:02 

Agata Wielocha

Użytkownik

Aha, okej, pięknie dziękuję za polecenie w takim razie.
#2017-03-09 14:55:55 

happy_witch

Użytkownik

A nie ma za co. A tutaj: http://metisgroup.pl/biznes-plan/ na temat biznes planów.Na rynku budowalnym znają się bardzo dobrze i właśnie to w doradztwie firmom budowalnym się specjalizują, więc trafisz w dobre ręce ludzi, którzy naprawdę wiedzą o czym mówią i którzy potrafią doradzić świetne strategie i stworzyć fenomenalny biznes plan. Polecam ci ich szczerze.
#2017-03-09 15:34:01 

Agata Wielocha

Użytkownik

No to fajnie, dziękuję Ci bardzo raz jeszcze. Zaraz zapoznam się z ich ofertą i z innymi informacjami na stronie i pewnie się z nimi skontaktuję skoro tak polecasz i mam nadzieję, że coś sensownego z tego wyjdzie! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015