#2017-03-15 23:25:56 

pietruszkowa

Użytkownik

Jestem wielką koneserką kawioru. Miałam go głównie za sprawą mojego przyjaciela, Rosjanina, który przyjeżdżał co pewien czas do mnie. Jednak niestety, ale nasze drogi rozeszły się w burzliwy sposób. Szukałam po internecie ofert tego czarnego złota, ale jedyne, co zdołałam zauważyć to fakt, że jest kosmicznie drogi! Oczywiście chodzi mi o kawior z jesiotra. Przyznam szczerze, że cena 600 złotych za 50 g przy czym była to jedna z tańszych ofert, trochę mnie rozbroiła. Wobec tego powiedzcie mi, czy jest gdzieś miejsce, gdzie mogę kupić taniej prawdziwy kawior?
#2017-03-16 01:13:52 

false_messiah

Użytkownik

Taniej to tylko w biedrze i to nie z jesiotra :P Za jakość dziewczyno trzeba płacić!
#2017-03-16 03:20:32 

Lulamay

Użytkownik

Oczywiście, trzeba płacić, ale też nie przesadzajmy. Najwyższej klasy kawior, za 50g można mieć za połowę tej ceny. Tylko trzeba kupować w hodowlach. Na przykład, jeśli zajrzysz sobie tutaj: http://esturian.pl/nasz-kawior/ to będziesz mogła sobie poczytać o polskiej hodowli jesiotrów, która oferuje kawior w naprawdę spoko cenach.
#2017-03-16 06:12:03 

Robert Damaziak

Użytkownik

Nie da się ukryć, ze Esturian Caviar oferuje przepyszny kawior :) Regularnie u nich zamawiam i zajadam się wraz z małżonką. Dziwię się znajomym, że wolą wywalić strasznie dużo kasy na kawior ze zwykłego sklepu, skoro tu mają najsmaczniejszą ikrę za bardzo przystępną cenę.
#2017-03-16 07:15:23 

Lulamay

Użytkownik

Niektórzy najzwyczajniej muszą mieć z Rosji, bo inaczej się nie liczy. Nie piję tutaj oczywiście do koleżanki ;)
#2017-03-16 07:38:31 

pietruszkowa

Użytkownik

Spoko :) A gdzie mogę sobie podejrzeć, co mają w ofercie?
#2017-03-16 09:03:33 

false_messiah

Użytkownik

A to akurat proste, musisz tylko wejść pod tę zakładkę http://esturian.pl/sklep/. Przygotowywane w rosyjskim stylu Malossol, więc smak będzie znajomy, albo i lepszy od tego, który pamiętasz z czasów, ajk Ci przywoził koega ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015