#2017-03-20 23:55:44 

Robert Damaziak

Użytkownik

Dzień dobry. Chciałbym nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą produkującą trwałe i mocne opakowania kartonowe. Interesują mnie różne rodzaje kartonów – klapowe, fasonowe, typu denko-wierzch oraz tuby. Potrzebuję ich dużą ilość do mojego sklepu, gdzie zapotrzebowanie na tego typu opakowania stale wzrasta.
#2017-03-21 02:09:50 

ScReAmEr

Użytkownik

Sądzę, że powinienes zapoznac się z informacjami na temat doświadczonej firmy, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju opakowań tekturowych. Informacje te są zamieszczone pod adresem internetowym http://producent.kartop.com.pl/o-firmie. Ja korzystam już od dosyć dawna z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Mogę zamówić tam kartony o dowolnych gabarytach i gramaturach – od małych pudełek, poprzez średniej wielkości opakowania z tektury, aż po wielkogabarytowe pudła. Wszystkie pudełka są solidnie wykonane, mocne oraz wytrzymałe. Co więcej, ich ceny są bardzo atrakcyjne.
#2017-03-21 03:50:41 

prawdomówny

Użytkownik

Ja także kupuję kartony w tej właśnie firmie. Do skorzystania z oferty tego producenta opakowań tekturowych zachęcił mnie opis zamieszczony na jego stronie http://producent.kartop.com.pl/kartony. Są tam wymienione i opisane różne kartony, jakie ta firma oferuje swoim klientom. Spodobała mi się duża różnorodność oferty, a także to, że do produkcji swoich kartonów producent ten używa ekologicznej tektury, nie zawierającej formaldehydów ani metali ciężkich.
#2017-03-21 04:38:44 

ScReAmEr

Użytkownik

No zgadza się. Dzięki temu, że do produkcji tektury nie zostały użyte żadne podejrzane składniki, można mieć pewność, iż oferowane przez tego producenta kartony są bezpieczne dla przechowywanych w nich wyrobów spożywczych czy cukierniczych.
#2017-03-21 07:17:37 

Robert Damaziak

Użytkownik

Przekonaliście mnie do tego, żeby nawiązać współpracę z rekomendowanym przez Was producentem kartonów. Rozumiem, że z jego oferty mogą korzystać klienci z całej Polski?
#2017-03-21 09:57:43 

ScReAmEr

Użytkownik

Tak, opisywana firma KARTOP dostarcza swoim klientom każdą ilość zamówionych opakowań tekturowych z jej oferty w dowolne miejsce na mapie naszego kraju. :)
#2017-03-21 11:54:29 

prawdomówny

Użytkownik

A ja dodam jeszcze, że dzieki współpracy ze sprawdzoną drukarnią producent może na specjalne życzenie swoich klientów wykonać kartony z wybranym nadrukiem lub w jakimś nietypowym kolorze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015