#2017-03-24 04:50:46 

false_messiah

Użytkownik

Interesuje mnie pobyt w Mielnie, oczywiście w okresie letnim. Oferta jest bogata, my jesteśmy typowo nastawieni na domki. Po prostu lubimy jako ekipa taką formę wypoczynku i nocowania. Czy moglibyście polecić jakieś sensowne miejsce?
#2017-03-24 05:42:55 

Robert Damaziak

Użytkownik

Nie mam teraz konkretnych namiarów na żaden ośrodek ale wbij w google Super Wczasy, oni się zajmują organizacją pobytów urlopowych i podobnymi rzeczami. Podobno mają świetne ceny a komfort pokojów jest też bez zarzutu.
#2017-03-24 06:14:31 

pietruszkowa

Użytkownik

Potwierdzam bo korzystałam w ubiegłym sezonie http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/mielno. Generalnie jak chodzi o domki Mielno niby ma dużo ofert ale tu było świetnie. Wysoki standard i równocześnie bez zdzierstwa.
#2017-03-24 07:12:39 

Lulamay

Użytkownik

Zawsze bardzo mi się podobały takie pomysły na wakacje grupą znajomych albo większą rodziną. Jak ludzie są zgrani i warunki noclegu są na poziomie to atmosfera jest kapitalna.
#2017-03-24 08:07:16 

ScReAmEr

Użytkownik

Dziś wyjazd na Bałtyk najlepiej właśnie za pośrednictwem takich stron ogarniać. Jest coraz więcej świetnych ośrodków i pensjonatów które są aktywne w internecie, może obejrzeć zdjęcia pokoi, okolicy i tak dalej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015