#2017-04-21 03:44:37 

prawdomówny

Użytkownik

Szukam firm zajmujących się sprzedażą i montażem agregatów chłodniczych do zastosowań przemysłowych. Buduję halę, której częścią będzie mroźnia i muszę stworzyć cały system mrożenia od podstaw, dlatego zleży mi na znalezieniu kogoś kompetentnego, kto zna się na budowie systemów chłodniczych. Najlepiej, gdyby to była firma ze Śląska. Możecie kogoś polecić?
#2017-04-21 05:02:20 

Robert Damaziak

Użytkownik

Prosze spróbowac skontaktować się z przedsiebiorstwem klimapoint.pl. Wiem, że oni zajmują się wszystkim co związane z chłodzeniem. Instalują urządzenia chłodnicze, zajmują się instalacją i obsługa systemow klimatyzacyjnych, a nawet instalacją i serwisem pomp ciepla. Pozatym to jest firma z Rybnika, czyli ze Śląska:) Według mojej wiedzy pracują tam prawdziwi fachowcy, no i ceny też maja przystepne.
#2017-04-21 05:38:01 

Agata Wielocha

Użytkownik

Chce Pan kupić same agregaty, czy potrzebuje Pan kogoś, kto wykona całą instalację, jednym słowem zbuduje chłodnię lub mroźnię o podanych przez Pana parametrach?
#2017-04-21 05:49:00 

prawdomówny

Użytkownik

Interesuje mnie ta druga opcja. Czyli budowa kompletnej mroźni, łacznie z montażem agregatów chłodniczych.
#2017-04-21 07:40:39 

Agata Wielocha

Użytkownik

W takim razie niech Pan zajrzy sobie pod ten adres https://klimapoint.pl/chlodnictwo/. Tam jest dokładnie opisane czym jest chłodnictwo przemysłowe, jakie rodzaje urządzeń chłodniczych się dziś instaluje i do jakich celów się je wykorzystuje. Poza tym jest również informacja o procesie instalacji takich urządzeń, o ich bieżącej obsłudze serwisowej i możliwości napraw. Warto się z tym zapoznać, jesli planuje Pan budowę chłodni. W tej firmie znajdzie Pan najlepsze agregaty chłodnicze na Śląsku i to w super cenie.
#2017-04-21 10:11:30 

Robert Damaziak

Użytkownik

Nie jestem ekspertem ale jak chcesz wybudowac chlodnie to musisz chyba zatrudnic firme budowlana, ktora zna sie na stawianiu tego typu obiektow. Przeciez zeby taka chlodnia dzialala to musi byc wykonana odpowiednia izolacja scian, sufitu i podlogi, bo inaczej nawet najlepsze agregaty nie dadza rady obnizyc temperatury powietrza.
#2017-04-21 12:09:02 

prawdomówny

Użytkownik

Dlatego szukam firmy, która byłaby w stanie stworzyć cały projekt takiej chłodni, a później, już po wybudowaniu obiektu, zainstalować w nim odpowiednią aparaturę chłodzącą. Sprawdzę firmę, o której pisaliście. Zobaczymy czy się podejmą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015