#2017-04-24 02:34:29 

pietruszkowa

Użytkownik

Kupiliśmy z mężem klimatyzację do domu, ale nie wiemy kto może nam to zamontować. Znacie jakąś firmę z Poznania? Chodzi o sprawdzoną przez Was, żeby nie przyszedł nam jakiś pseudo specjalista, który spartaczy całą robotę.
#2017-04-24 03:06:09 

false_messiah

Użytkownik

No ze znalezieniem kogoś do montażu klimatyzacji nie powinniście mieć problemu, bo takich firm jest mnóstwo. W sumie jakbyście się postarali to sami dacie radę, nie jest to aż tak skomplikowane - no chyba, że macie jakiś zaawansowany system.
#2017-04-24 05:57:51 

Robert Damaziak

Użytkownik

Lepiej zostawić to jakiemuś specjaliści. Ja korzystałem z usług firmy, o której możesz poczytać na http://www.ice-klima.pl/. Jeżeli chodzi o montaż klimatyzacji w Poznaniu to wiem, że wiele osób korzysta z ich usług, a jeszcze nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią. Oferują też doskonały serwis - zawsze szybko usuwają awarie, a także dokonują corocznych przeglądów klimatyzacji.
#2017-04-24 08:37:06 

pietruszkowa

Użytkownik

hyba o taką firmę nam chodzi. Ważne żeby zamontowali całość tak, aby wszystko działało dobrze. Serwis oczywiście też nas interesuje, ale to już na przyszłość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015