#2017-05-02 07:19:53 

gibon

Użytkownik

Dzień dobry! Prowadzę sprzedaż ciuchów od wielu lat, do tej pory prowdziłem tylko sprzedaz stacjonarną, mam strone internetową ale niezbyt rozbudowaną, teraz myśle o uruchomieniu nowych kanałów sprzedaży także online, ale czy omnichannel w Polsce sie opłaca, co sądzicie?
#2017-05-02 08:51:22 

dziwna

Użytkownik

omnichannel a co to dokładnie jest, bo termin pierwszy raz slysze?
#2017-05-02 09:22:36 

wieczna_panna

Użytkownik

Wielotorowość sprzedazy zawsze się opłaca, ale omnichannel w Polsce to dość nowy trend, jesli na serio Cie to interesuje zacznij od uruchomienia e-sklepu, ale musisz przebudować stronę, zajrzyj na http://jash.pl/ to strona najlepszych specjalistów z tej dziedziny, doświadczeni programiści pomoga Ci stworzyć sklep na platformie PrestaShop, zadbaja nie tyko o wygląd strony ale tez o jej funkcjonalność itp.
#2017-05-02 10:54:27 

Robert Damaziak

Użytkownik

Warto tez pamietac ze omnichannel w Polsce i nie tylko to tez obecność na portalach społecznościowych, ktore są kolejnym kanałem sprzedaży, bo teraz prawie kazdy ma facebooka czy twittera.
#2017-05-02 11:26:25 

Lulamay

Użytkownik

Jeszcze powiem ze taka witrynę warto co jakis czas odświeżać np. zmieniać szatę graficzną itp ale ktos tu juz przede mną podał ci namiary na doświadczonych specjalistów, oni już o to zadbają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015