#2017-05-16 07:18:15 

AndromedaX

Użytkownik

witam wszystkich.;) w mojej rodzinie ostatnio pojawił się mały spór… doszliśmy z mężem do wniosku, że fajnie byłoby zamontować sobie w domu klimatyzację, bo oboje bardzo źle znosimy upały i po prostu nie chcemy się męczyć. Podzieliliśmy się tym z rodziną i znajomymi, zaskoczyły nas opinie niektórych osób… twierdzą one, że klimatyzacja w domu to fanaberia i że szkoda wydawać na to tyle kasy… a wy jak myślicie?
#2017-05-16 10:08:54 

happy_witch

Użytkownik

jeśli to wasz dom, nikomu nic do waszych instalacji. To wasza decyzja. Chcecie klimatyzację – montujcie i tyle.;) ale jak pytasz mnie o zdanie to ja myślę, że klimatyzacja jest naprawdę przydatna, osobiście nie znoszę jak w domu jest taka duchota, że nie idzie wytrzymać… no i jeszcze pamiętajmy, że jak ktoś ma problemy ze zdrowiem na przykład, to nie powinien się tak męczyć. Wentylacja, klimatyzacja, pomaga oddychać. Więc nie uważam, że to fanaberia.
#2017-05-16 11:01:25 

Robert Damaziak

Użytkownik

niech zgadnę, to starsi członkowie rodziny stwierdzili, że fanaberia?;) bo wiesz, kiedyś tego nie było i ludzie też jakoś żyli. To jest czołowy argument takich ludzi. Ciężko im się przestawić myślami w nowe czasy, kiedy klimatyzacja nie jest tylko domeną luksusu, ale wszędzie się może pojawić…
#2017-05-16 13:22:24 

AndromedaX

Użytkownik

uffff, cieszę się, że mnie rozumiecie. Bo zaczęłam się zastanawiać czy jednak nie przesadzamy z „tymi luksusami”. A macie może jakieś namiary na dobrą firmę instalacyjną? Chętnie poznam.
#2017-05-16 14:33:44 

mazurek

Użytkownik

Polecam ci firmę ze strony internetowej http://www.plusinstal.com/kontakt, w ich ofercie jest klimatyzacja, wentylacja i parę innych rzeczy. Nie jest drogo, a efekty super, możecie też popytać jaki system u was sprawdzi się w domu najlepiej. Poza tym popieram zdanie koleżanki wyżej, nie można się za bardzo przejmować zdaniem innych ludzi. Twój dom to twoje zasady i tyle. Chociaż założę się, e jak już będziesz mieć tę klimę to nagle wszyscy zmienią zdanie i chętnie będą cię odwiedzać w upalne dni.;)
#2017-05-16 14:52:10 

pietruszkowa

Użytkownik

właśnie, co tam inni cię obchodzą? Ja też nie znoszę upału i mam klimatyzację, nawet nie bardzo pytałam nikogo o zdanie.;) moje fanaberie i moje rozsądki, ot co.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015