#2017-05-18 01:46:00 

prawdomówny

Użytkownik

Powieccie mi, co to jest test obciążeń? Mój młodszy brat odkąt poszedł do przedszkola ciągle choruje i ma poczontki astmy. Niestety ma tesz anemie i ranki na rekach. Jakaś kobitka lekarz z Azji kazała matce zrobić malemu ten test. O co w tym chodzi i czy to bolesne. Żal mi szkraba :(.
#2017-05-18 02:03:52 

happy_witch

Użytkownik

Dzieci często chorują kiedy idą do przedszkola czy szkoły, wyrośnie z tego.
#2017-05-18 04:19:00 

prawdomówny

Użytkownik

Też tak myśleliśmy ale ta astma mame przerazila. Znajomi polecili jej jakas lekarke zielarke i ona mamie to podsunela.
#2017-05-18 06:47:05 

Agata Wielocha

Użytkownik

Możliwe, że ta pani podejrzewa robaczycę. Dzieci w przedszkolu są na nią bardzo narażone. Wspolne zabawki, zabawa na wykładzinie po której też często się chodzi w obuwiu.
#2017-05-18 09:04:36 

prawdomówny

Użytkownik

Faktycznie, o tym nie pomyslelismy :(.
#2017-05-18 11:29:29 

Agata Wielocha

Użytkownik

Jak najbardziej wskazany jest test obciążeń w waszym przypadku . Jest to całkowicie bezbolesna metoda wykrywania różnego rodzaju drobnoustrojów w ciele człowieka. Należą do nich miedzy innymi pasożyty. Zagnieżdżenie się dużej ilości drobnoustrojów powoduje między innymi choroby takie na jakie cierpi twój brat, np. astmy, anemii, częstych infekcji wirusowych, zapalenie skóry. Na przykład test obciążeń w Arkadia-Med przeprowadza się tak zwaną metodą Volla i składa się z trzech części: oceny funkcjonowania organizmu, ustalenie jakimi patogenami jest on obciążony i ustalenia rodzaju kuracji.
#2017-05-18 14:11:35 

prawdomówny

Użytkownik

Jak mama wroci z roboty poczytamy. Może żeczywiscie mogą malemu pomuc. Najbardziej sie boje, ze go bedzie bolalo, on już wieje na widok białego kitla.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015