#2017-06-27 00:52:12 

ScReAmEr

Użytkownik

Może jakos nie narzekam na swój sprzet. Ale nie jestem z niego do konca zadowolony. Wiec myslalem żeby spróbować cos na powiekszenie…. No i szukam jakiegoś dobrego sklepu z gadżetami erotycznymi? Coś? Ktoś?
#2017-06-27 03:03:39 

industrial

Użytkownik

To nie jest tak ze na nasz sprzet nie wpływa to jak się czujemy jak się odzywiamy. Jak chcesz być zdrowy to tez zwroc uwage na diete. No i wtedy generalnie człowiek ma wiecej energii no i wtedy troche inaczej się patrzy na siebie samego. Ale ja trafilem ostatnio na cos takiego w necie http://www.twoja-fantazja.pl/24-powiekszanie-penisa to jest podstrona do preparatów i żeli na powiększenie penisa. Ten sklep z gadżetami erotycznymi ma wiele rzeczy w ofercie no i możesz tu cos ewentualnie poszukac. Zazwyczaj tego typu gele wzmacniają erekcję no i przyrost jest wiekszy. No i wazne, żeby gel nie zostawial zadnych plam. Bo to troche lipa.
#2017-06-27 04:48:45 

star_peace

Użytkownik

Wiesz każdemu facetowi zalezy na tym aby dobrze wypełnić partnerke. To jednak jest podstawa bo w tym facet powinien się sprawdzac. No i zazwyczaj gele na powiększenie penisa działaj aa tam ze ukrwienie jest lepsze wiec i wytrysk jest wiekszy.
#2017-06-27 05:06:25 

assasin

Użytkownik

No ale wiadomo ze nie można ich stosowac jak cukierków. Bo to nieraz bardzo silne preparaty wiec trzeba dokladnie czytac instrukcje.
#2017-06-27 06:30:41 

gibon

Użytkownik

Wiadomo ze dobry sklep z gadżetami erotycznymi to jednak miejsce gdzie my Polacy coraz wiecej kupujemy bo już nikogo nie dziwi ze facet chce większego albo ze kupuje feromony męskie…
#2017-06-27 06:54:16 

industrial

Użytkownik

Ten sklep erotyczny o którym ja pisalem to ma sporo znanych preparatów na powieszenie penisa i polepszenie erekcji a poza tym ma bieliznę erotyczną… Jeszcze w Twoja Fantazja nie kupowalem ale może się zdecyduje. Bo widziałem nawet znane te masturbatory Tenga… próbowaliście?
#2017-06-27 08:22:14 

gibon

Użytkownik

Dla mnie liczy się kształt naturalny no i co wazne, aby nie powodowalo podrażnien bo tak tez bywa. ;/
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015