#2017-07-11 01:11:12 

Agata Wielocha

Użytkownik

Chcialam się zajac bardziej aspektami prawnymi ale wiele osob mi to odradza ze niby nei wyjdzie ciekawa praca i ze ocena może być słaba. No niewiem. Jaki temat wybrac na prace magisterska z administracji? Jakies pomysły?
#2017-07-11 02:50:13 

AndromedaX

Użytkownik

Temat pracy magisterskiej musi ci pasowac bo ty przeciez będziesz się tym zajmowac wiec wg mnie to wazne. Może pogadaj szczerze zwyczajnie z promotorem.
#2017-07-11 03:18:08 

bombka

Użytkownik

Jeśli chodzi o prace magisterskie z administracji to wiele z nich tak czy owak zachodzi na prawo. Wiec w sumie chyba na jedno ci wyjdzie. Cos mi się wydaje. Ale to chyba musisz z kims bardziej przegadac.
#2017-07-11 05:53:32 

wieczna_panna

Użytkownik

Mnie interesowało prawo i mobbing. no i przyznaje ze troche dlubania przy temacie było. Trzeba tak powiedziec.
#2017-07-11 06:49:18 

industrial

Użytkownik

A widziałas taka strone http://twojredaktor.pl/praca-magisterska-administracja? Jak sobie po prostu chcesz pomoc to możesz zajrzec na te strone. Mojej siostrze oni pomagali z pisaniem pracy. Generalnie ludzie rzetelni i o wiedzy, wiec powiedza ci czy to co robisz jest ok. czy nie jest ok. No i mogą sprawdzic ci jeszcze. Wiadomo ze wazna jest bardzo praca magisterska administracja to i tak mimo wszystko w duzym stopniu aspekty prawne.
#2017-07-11 09:13:20 

Robert Damaziak

Użytkownik

Temat pracy licencjackiej na administracji u mnie był związany z BHP i pracownikami. Ze to tak naprawde jest koniecznosc. Trele morele. Ale generalnie dosc szybko mi praca poszla. Bo jak raz usiadłem to 10 stron mi wyszło hehe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015