#2017-07-24 02:46:09 

Robert Damaziak

Użytkownik

Były wspólnik z firmy wisi mi kasę. Sporo kasy. Rozmowy z nim straciły jakikolwiek sens a nie chcę wyjść na frajera co nie potrafi odzyskać ciężko zarobionych pieniędzy. Jeśli możecie mi polecić jakąś firmę windykacyjną z wysokim wskaźnikiem skuteczności to było znakomicie :)
#2017-07-24 03:34:14 

mazurek

Użytkownik

Windykatorów jako takich masz dziś wielu, ale naprawdę pewnych i działających z poszanowaniem prawa pewnie nieco mniej. Choć nie wiem jak dziś ten obszar wygląda.
#2017-07-24 03:46:43 

bombka

Użytkownik

Dziś żeby odzyskać dług trzeba mieć za sobą dobrych prawników bo w innym razie to jest mało realne żeby kasa była z powrotem „u tatusia” ;) Ta firma radzi sobie z tym świetnie - http://www.strefawindykacji.pl/odzyskiwanie-naleznosci. W takiej kwestii jak ściąganie długów Warszawa od wielu lat nie miała równie sprawnej kancelarii. Fajne jest to że usługę można zamówić online i w sieci śledzić status działań. Bardzo nowoczesna opcja.
#2017-07-24 06:21:56 

Agata Wielocha

Użytkownik

Mi też się wydaje że takie nowoczesne podejście jest optymalne. Jest dzięki temu szansa na to żeby pieniądze były znów u nas, a jak koleżanka pisała – bez dobrego prawnika od należności nic nie wyjdzie.
#2017-07-24 08:56:31 

ScReAmEr

Użytkownik

Kiedyś to nie było czegoś takiego jak windykacja z prawdziwego zdarzenia, tylko jakieś patologiczne ganianie się z bejsbolami. Jak pięknie że to już historia i że te klimaty nie wrócą.
#2017-07-24 09:43:13 

assasin

Użytkownik

Teraz długi odzyskuje się w sądzie – przez komornika i z podpórką w prawnikach. Innej drogi nie ma.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015